Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie zagra z Comarch Cracovią [ZAPOWIEDŹ]

Czwartek wprawdzie nie kojarzy się z polskim hokejem, ale 26. kolejka spotkań Tauron Hokej Ligi wyznaczona została właśnie na ten dzień. 7 grudnia o godz. 18:30 JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Comarch Cracovią i postara się zrewanżować „Pasom” za listopadową porażkę na Jastorze. Będzie to ostatnie spotkanie przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.

JKH GKS Jastrzębie zagra z Comarch Cracovią [ZAPOWIEDŹ]

Tabela Tauron Hokej Ligi na przełomie listopada i grudnia mocno się „spłaszczyła”, co jest efektem m.in. dobrej formy Podhala Nowy Targ i Zagłębia Sosnowiec. Drużyny z miejsc od czwartego do ósmego dzieli zaledwie siedem punktów, czego już dawno nie obserwowano w ekstralidze. Wiele wskazuje na to, że w tym sezonie o „mniej wymagającym ćwierćfinale” będzie mógł zapomnieć nawet lider.

Dla zespołu JKH spotkanie w Krakowie ma podwójną wagę. Po pierwsze - ostatnie cztery mecze wyjazdowe przyniosły zero punktów (na zdobycie obiektu rywala czekają od końca października), po drugie - po trzeciej rundzie poznamy zestawienie par piątej rundy, która zadecyduje o rozstawieniu w play-off. Dodatkowo warto byłoby także poprawić bilans bramkowy, bowiem aktualnie po porażce w Katowicach podopieczni Roberta Kalabera są „na minusie”.

Poprzednia wyprawa na Lodowisko im. „Rocha” Kowalskiego zakończyła się sukcesem w postaci triumfu po dogrywce (2:1 d.), gdzie decydujące trafienie należało do Filipa Starzyńskiego. Rozpoczęła ona znakomitą październikową serię zwycięstw, która zawiodła drużynę do Pucharu Polski.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].