Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Conor MacEachern zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie

Na „ostatniej prostej” fazy zasadniczej do JKH GKS Jastrzębie dołącza Conor MacEachern. 25-letni kanadyjski obrońca występował dotychczas w ekipie Marmy Ciarko STS Sanok, która nie ma już realnych szans na kwalifikację do play-off.

Conor MacEachern zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie
Fot. jkh.pl

Natomiast w poprzednim sezonie grał w mocnej lidze ECHL, która jest zapleczem AHL.

Conor MacEachern urodził się 12 sierpnia 1998 roku w Charlottetown na Wyspie Ks. Edwarda. Mierzy 194 cm wzrostu i waży 95 kg, zarazem dysponując lewym uchwytem kija. Przygodę z hokejem rozpoczął w miejscowym Charlottetown Abbies Bantam, zaś w latach 2015-18 reprezentował barwy amerykańskiego Portland Winterhawks. Następnie do 2023 roku grał w lidze akademickiej w barwach Uniwersytetu Wyspy Ks. Edwarda, sezon kończąc w Tulsa Oilers we wspomnianej wyżej ECHL.

Przed bieżącym sezonem zdecydował się na wyjazd do Polski i grę w Sanoku. W ponad trzydziestu ekstraligowych spotkaniach zaliczył dziewięć punktów, a jedną z bramek zdobył w meczu z JKH GKS Jastrzębie na inaugurację rozgrywek na Jastorze.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].