Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hokejowy czwartek [ZAPOWIEDŹ]

W nietypowy jak na ekstraligę czwartkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze drużynę, która już na pewno po raz ostatni w tym sezonie zawita na taflę JKH.

Hokejowy czwartek [ZAPOWIEDŹ]

1 lutego o godz. 18:00 odbędzie się pojedynek z Marmą Ciarko STS Sanok, w którym podopieczni Roberta Kalabera będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, kontynuować pogoń za podium oraz „pomścić” sensacyjną domową porażkę z listopada.

Na ostatnie dziesięć ligowych spotkań JKH GKS Jastrzębie wygrał dziewięć, natomiast w jednym jedynym musiał uznać wyższość GKS Tychy po pechowej stracie gola na finiszu trzeciej tercji oraz konkursie karnych. Generalnie zespół będzie faworytem w starciu z sanoczanami, których w szeregi w ostatnich dniach stycznia opuściło kilku zagranicznych zawodników. Jednym z nich jest Conor MacEachern, który - co ciekawe - był w tym sezonie pierwszym hokeistą zespołu gości na liście strzelców. Kanadyjski obrońca w 56. minucie inauguracyjnego meczu 2023/24 wyrównał stan rywalizacji, którą kilkaset sekund później rozstrzygnęli na korzyść JKH Jakub Izacky i Maciej Urbanowicz.

O drugim z domowych spotkań z Marmą Ciarko STS Sanok zespół nie chce, ponieważ zakończyło się ono przykrą porażką. Krótko mówiąc, z zespołem z Podkarpacia u siebie gra się ciężko i warto mieć to na uwadze, aby przedwcześnie nie uważać czwartkowego pojedynku za „bezpieczny”.

W czwartkowym meczu jubileusz półtysięcznego ekstraligowego meczu w JKH GKS Jastrzębie rozegra kapitan Maciej Urbanowicz.

Pojedynek z Sanokiem kończy pierwszą część ostatniej rundy fazy zasadniczej. Na kolejny należy poczekać do 14 lutego, a w międzyczasie prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski powalczy o awans do kluczowej rundy eliminacji do Igrzysk Olimpijskich 2026.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].