Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie zagrał sparing z Ruchem Chorzów

W piątym sparingu tej zimny GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował z Ruchem Chorzów. 

GKS Jastrzębie zagrał sparing z Ruchem Chorzów

Chorzowianie rozpoczęli mecz ze sporym animuszem. W ciągu zaledwie minuty od pierwszego gwizdka oddali dwa groźne strzały z dystansu, ale z tymi próbami dobrze poradził sobie Jakub Trojanowski. „Niebiescy” na początku meczu przeważali, ale defensywa GKS-u była dobrze zorganizowana. Później gra się wyrównała, a pod koniec I odsłony zespół GKS-u miał dwie dobre okazje. Michał Bednarski odwrócił się w polu karnym i oddał strzał, ale świetnie interweniował bramkarz Ruchu. Chwilę później na bramkę główkował Paweł Baranowski, ale minimalnie chybił. „Niebiescy” również mogli strzelić gola, ale w sukurs Trojanowskiemu przyszedł słupek.

Po przerwie również sytuacji nie brakowało. Z obu stron. Chorzowianie po raz kolejny ostemplowali słupek bramki, po soczystym strzale sprzed pola karnego. Po stronie GKS-u niezłą szansę miał Kacper Zych, a świetną Szymon Matuszek, którego jednak zatrzymał golkiper Ruchu. Ten sam zawodnik próbował raz jeszcze sprzed pola karnego, ale znów górą był golkiper „Niebieskich”. Finalnie bramki w tym spotkaniu nie padły, ale na pewno na plus należy zapisać to, że podopieczni Dawida Pędziałka nie stracili gola.

Ostatni sparing tej zimy GKS Jastrzębie rozegra 17 lutego, a rywalem będzie Pniówek Pawłowice Śląskie.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].