Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie oddalił się od brązowego medalu

W pierwszym spotkaniu o brązowy medal zespół JKH musiał uznać wyższość GKS Tychy, który zasłużenie wygrał na Stadionie Zimowym 5:2 (0:0, 2:1, 3:1).

JKH GKS Jastrzębie oddalił się od brązowego medalu

Kluczowe dla losów spotkania były skuteczne przewagi, które wykorzystali gospodarze, udanie rażąc Jakuba Lackovicia strzałami z dystansu. Nie udało się zatem okrasić wygraną jubileuszu Roberta Kalabera. W czwartek o godz. 18:00 w ostatnim meczu sezonu na Jastorze JKH powalczy o pozostanie w grze o podium.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)

  • 0:1 Starzyński - Wajda - Urbanowicz 31:26
  • 1:1 Nilsson - Mroczkowski - Krzyżek 33:41
  • 2:1 Turkin - Mroczkowski - Marzec 36:08 5/3
  • 3:1 Nilsson - Jeziorski - Komorski 46:34 5/4
  • 4:1 Turkin - Viitanen 49:11
  • 5:1 Viitanen - Nilsson - Jeziorski 51:12 5/4
  • 5:2 Urbanowicz - Rajamaki - Paś 52:30

JKH GKS Jastrzębie: Lacković (od 51:12 Miarka) - MacEachern, Wajda, Urbanowicz, Starzyński, Rajamaki - Viinikainen, Bagin, Kolusz, Paś, Spirko - Górny, Kostek, Izacky, Arrak, Ford - Hamilton, Martiska, Ł. Nalewajka, Jarosz, Kiełbicki.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].