Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie zagra o punkty na Kaszubach [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę, 21 kwietnia, GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Radunią Stężyca. Sebastian Rogala, obrońca GKS-u, zapowiada, że należy nastawić się na mecz walki. 

GKS Jastrzębie zagra o punkty na Kaszubach [ZAPOWIEDŹ]

Daleki wyjazd na Kaszuby czeka drużynę GKS-u Jastrzębie. W niedzielę, 21 kwietnia o godz. 13:00, podopieczni Dawida Pędziałka zmierzą się w Stężycy z tamtejszą Radunia. Jeśli chodzi o odległość w kilometrach od Jastrzębia-Zdroju, jest to trzeci najdłuższy wyjazd w tym sezonie. Do pokonania jest bowiem 584 km. Dalej było tylko do Kołobrzegu (708 km) i Elbląga (601 km). - Przed nami daleki wyjazd, ale lubię podróżować. To nie jest problem - powiedział Sebastian Rogala, obrońca zespołu. - W Stężycy, przede wszystkim, musimy nastawić się na mecz walki, której w tej lidze jest mnóstwo - podkreśla zawodnik, który niedawno wrócił do gry po kontuzji.

Rogala miał problem ze ścięgnem Achillesa, a uraz przyplątał mu się w okresie przygotowawczym. Na wiosnę najpierw wszedł z ławki w dwóch spotkaniach - z Kotwicą Kołobrzeg i Olimpią Grudziądz - a w starciach z Lechem II Poznań i Skrą Częstochowa zagrał już w pełnym wymiarze. - Cieszę się, że wróciłem, bo piłki brakowało mi bardzo. Człowiek, gdy jest kontuzjowany, docenia to, kiedy jest zdrowy - podkreśla piłkarz.

Obrońca GKS-u Jastrzębie przypomniał również mecz z rundy jesiennej pomiędzy drużyną GKS-u i Radunią. Nazywając go chaotycznym spotkaniem. Październikowe starcie przy Harcerskiej zakończyło się wynikiem 1:1. Na bramkę Michała Bednarskiego odpowiedział jeszcze przed przerwą Mateusz Kuzimski. Była to dopiero trzecia w historii konfrontacja o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami. W ubiegłym sezonie wizyta drużyny w Stężycy nie zakończyła się zbyt dobrze, bo w sierpniu 2022 roku Radunia pokonała GKS 4:2. Ale wiosną sezonu 22/23 jastrzębianie efektownie się kaszubskiemu rywalowi zrewanżowali, wygrywając u siebie aż 4:0. 

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~1975 (83.26. * .156) 20.04.2024 20:26

Jedno jest pewne że gks jastrzebie nie może teraz tracić bramek tym bardziej że stoją oni przed bardzo ważnymi decyzjami i szansami o pozostawieniu w 2 lidze panowie nie sprzeprzcie tego z radunia stezyca i chociaż skromnie wygrajcie ten mecz nawet jeśli mialby być brzydki.