Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Powstanie jastrzębska Strefa Kibica na Euro 2024 w piłce nożnej

Już niebawem zaczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024, a dla fanów z Jastrzębia-Zdroju jest dobra wiadomość – powstaje Jastrzębska Strefa Kibica. To miejsce, gdzie wszyscy kibice mogą razem dopingować naszą reprezentację.

Powstanie jastrzębska Strefa Kibica na Euro 2024 w piłce nożnejPZPN/ zdjęcie poglądowe
Strefa Kibica Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 będzie uruchomiona na terenie hali Lodowiska JASTOR

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozpoczynają się 14 czerwca w Monachium. W pierwszym meczu Niemcy – gospodarze spotkają się ze Szkocją. W turnieju wezmą udział 24 reprezentacje, w tym Polska. Strefa Kibica w hali lodowiska będzie dostępna na czas meczów Polska – Holandia, Polska – Austria, Polska – Francja.

Strefa Kibica Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 będzie uruchomiona na terenie hali Lodowiska JASTOR w dniach, w których rozgrywane będą mecze z udziałem Reprezentacji Polski, tzn. 16 czerwca od godziny 14.00 oraz w dniach 21 i 25 czerwca od godziny 17.00. - W przypadku wyjścia z grupy naszej Reprezentacji działalność strefy będzie przedłużona - informuje magistrat.

Na terenie strefy będzie gastronomia oraz konkursy dla kibiców. Wstęp na strefę jest bezpłatny.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ankA_pisankA (80.188. * .23) 11.06.2024 06:15

A nie pod namiotem na parkingu, ups przepraszam, na placu WOŚP?

~pokrzywa (66.203. * .32) 10.06.2024 19:42
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Atalanta (188.147. * .219) 10.06.2024 18:13

Lodowisko?Tam była katastrofa
Nic głupszego świetna atmosfera była na OWNie.
No ale milicja z PO pewnie zabroniła.