Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Paweł Kucharczyk na dwa lata w GKS-ie Jastrzębie

Nowym zawodnikiem klubu został Paweł Kucharczyk. To 27-letni środkowy obrońca, który ostatnio występował w Skrze Częstochowa.

Paweł Kucharczyk na dwa lata w GKS-ie Jastrzębie

Paweł Kucharczyk, 27-letni środkowy obrońca, został nowym piłkarzem GKS-u Jastrzębie. Zawodnik, który w minionym sezonie występował w II lidze w barwach Skry Częstochowa, związał się z klubem dwuletnią umową, do końca sezonu 2025/26.

Nowy nabytek jastrzębskiego klubu jest wychowankiem FC Academy Wrocław. W 2017 roku trafił do Ślęzy Wrocław, a rok później przeniósł się do ekstraklasowego Śląska. W swoim dorobku ma jeden mecz w ekstraklasie. Występował również w rezerwach wrocławskiego klubu. Następnie był zawodnikiem Górnika Polkowice i Stali Stalowa Wola, a rozgrywki 23/24 spędził w Skrze.

Jego dorobek na szczeblu centralnym, prócz jednego występu w ekstraklasie, to 15 meczów w I lidze, a także 52 spotkania (3 gole, 2 asysty) w II lidze.

- GKS Jastrzębie ma bogata historię i fajnych kibiców. Ten klub był najbardziej konkretny, trener i dyrektor sportowy dzwonili i widać było, że im zależy, bym tutaj przyszedł. Myślę, że moim atutem jest waleczność, nie odpuszczam na boisku. mam to, co cechuje środkowych obrońców. A także doświadczenie z występów na poziomie II ligi - powiedział nowy piłkarz GKS-u Jastrzębie.

A co o Pawle Kucharczyku sądzi trener zespołu? - Paweł jest takim typem środkowego obrońcy, który bardzo nam pasował profilowo. Mieliśmy kilka kandydatur na tę pozycję. Zdecydowaliśmy się na Pawła, bo indywidualnie miał bardzo udaną rundę wiosenną. Był wyróżniającą się postacią w Skrze. Nawet w meczu przy Harcerskiej rzucił się w oczy i teraz będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny. Takiego zawodnika potrzebowaliśmy - powiedział Dawid Pędziałek, szkoleniowiec GKS-u Jastrzębie.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].