Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drugi sparing GKS-u Jastrzębie na remis

Starcie GKS-u Jastrzębie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza w Wodzisławiu Śląskim-Jedłowniku zakończyło się bezbramkowym rezultatem.

Drugi sparing GKS-u Jastrzębie na remis
Fot. gksjastrzebie.com

Gdy o godz. 11:00 rozpoczynał się w Jedłowniku sparing GKS-u Jastrzębie z Bruk-Betem Termalica, temperatura wynosiła już 28 stopni w cieniu i ciągle rosła. Grano w palącym słońcu, a zatem nie można powiedzieć, że warunki pogodowe były optymalne. Starcia GKS-u z pierwszoligowcem na pewno nie można określić mianem emocjonującego. Pod obiema bramkami działo się niewiele, choć należy zaznaczyć, że intensywność rywalizacji – zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie – była spora.

Walki nie brakowało, szczególnie w środkowej strefie boiska, a GKS na pewno nie odstawał od wyżej notowanego rywala. Momentami jastrzębianie sprawiali nawet lepsze wrażenie. Warto zaznaczyć, że trener Dawid Pędziałek postanowił zagrać na dwie jedenastki i cały skład, z jednym wyjątkiem, wymienił w przerwie. Inaczej postąpił Marcin Brosz. Opiekun Bruk-Betu wymienił wszystkich zawodników po 60. minucie. W końcówce Termalica miała najlepszą okazję na gola z obu stron w tym spotkaniu, kiedy to mocny strzał sprzed pola karnego trafił w poprzeczkę bramki. Finalnie jednak gole w tym meczu nie padły.

Kolejny sparing GKS rozegra w najbliższą sobotę, 6 lipca, na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskiej. Rywalem będzie III-ligowy LKS Goczałkowice.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GKS JASTRZĘBIE 0:0

GKS: Drazik, Rusik – Baranowski, Kucharczyk, Ziewiec, Kiebzak, Maszkowski, Paprzycki, Kargul-Grobla, Mucha, Siga, Sajdak, Katus, Fietz, Ali, Walczak, Rogala, Jadach, Lech, 3 zawodników testowanych.

źródło: gksjastrzebie.com


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].