Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejni zawodnicy opuszczają GKS Jastrzębie

Szymon Matuszek, Filip Kozłowski i Mateusz Chmarek nie będą dłużej bronić barw GKS-u Jastrzębie.

Kolejni zawodnicy opuszczają GKS Jastrzębie

Szymon Matuszek, Filip Kozłowski i Mateusz Chmarek to trzej zawodnicy, którzy kończą swoją przygodę z GKS-em Jastrzębie. Z dwoma pierwszymi kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron, a trzeci zakończył okres wypożyczenia. 

Szymon Matuszek graczem GKS-u Jastrzębie został w październiku 2023 roku. W ubiegłym sezonie II ligi rozegrał 17 meczów i strzelił 2 gole. Ponadto obejrzał 9 żółtych i 3 czerwone kartki.

Filip Kozłowski trafił do klubu latem 2022 roku, 12 miesięcy później przedłużył umowę o dwa lata. W przerwie zimowej poprzedniego sezonu został wypożyczony do LZS-u Starowice Dolne i występował w III lidze. Łącznie w barwach GKS-u zagrał 9 razy, nie zdobył gola i obejrzał 3 żółte kartki.

Mateusz Chmarek zawodnikiem klubu został w przerwie zimowej, kiedy to GKS wypożyczył go na rundę wiosenną sezonu 23/24. "Chmaro" zagrał dla jastrzębskiego zespołu 14 spotkań w II lidze. Strzelił 4 gole i zanotował 3 asysty.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Daroo (46.112. * .164) 01.07.2024 18:52

Chmarka szkoda że odchodzi