Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie przedłużył kontrakty z trzema zawodnikami

Grzegorz Drazik, Farid Ali, a także Kamil Jadach, nadal będą występować w barwach GKS-u Jastrzębie.

GKS Jastrzębie przedłużył kontrakty z trzema zawodnikami

Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy wszystkich kibiców GKS-u Jastrzębie. Trzech zawodników mocno kojarzonych z klubem, którzy bronią jego barw od wielu lat, nadal będzie występować przy Harcerskiej.

Grzegorz Drazik, bramkarz klubu, przedłużył kontrakt o dwa lata. Obecna umowa obowiązuje do końca sezonu 2025/26. „Draziu” zawodnikiem GKS-u został przed sezonem 2012/13. W barwach klubu występował na czterech poziomach rozgrywkowych i wywalczył trzy awanse. W 2014 roku do III ligi, a następnie do II (2017) i I ligi (2018). Łącznie, jeżeli chodzi o mecze ligowe, Drazik rozegrał 267 meczów w barwach GKS-u Jastrzębie.

Farid Ali podpisał z klubem nowy, roczny kontrakt, do końca sezonu 2024/25. Zawodnik rodem z Ukrainy w GKS-ie Jastrzębie gra od wiosny 2016, a więc ma za sobą 8,5 sezonu przy Harcerskiej. W tym czasie rozegrał 220 spotkań ligowych i zdobył w nich 28 bramek. Występował na trzech poziomach, a także zaliczył z klubem dwa awanse.

Kolejny rok w GKS-ie Jastrzębie spędzi też Kamil Jadach. „Carlos” piłkarzem GKS-u jest od początku sezonu 2009/10. Jego dorobek jest imponujący, bo składa się na niego aż 390 meczów ligowych i 67 goli. W klubowych rankingach wszech czasów Kamil zajmuje – odpowiednio – drugie miejsce pod względem liczby występów i trzecie pod względem liczby strzelonych goli.

„Carlos” występował w barwach jastrzębskiego klubu na pięciu poziomach rozgrywkowych, a na swoim koncie ma cztery awanse. Jest jedynym piłkarzem w dziejach GKS-u, który strzelał gole na pięciu szczeblach rywalizacji – od klasy okręgowej do I ligi.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].