Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hajer Indoor Triathlon. Kto podejmie wyzwanie?

Jeśli wśród Czytelników są osoby chcące poczuć smak adrenaliny, gotowi na nową przygodę – to propozycja w sam raz dla nich. We wrześniu odbędzie się druga już edycja imprezy sportowej pod intrygującą nazwą Hajer Indoor Triathlon. Bez obaw, początkujący są również mile widziani.

Hajer Indoor Triathlon. Kto podejmie wyzwanie?
Hajer Indoor Triathlon to impreza dla twardzieli, ale też początkujących. Fot. A. Klocek

Zapisy do Hajer Indoor Triathlon wystartowały

Już można zgłaszać swój udział w imprezie. Fot.

Chociaż Hajer Indoor Triathlon jest młodym wydarzeniem sportowym, to już zyskał spore zainteresowanie i wzbudza niemałe emocje. Także w tym roku, a dokładnie 21 września, będzie można wziąć udział w tym wyzwaniu. Organizatorzy zapewniają także atrakcje dla dzieci i młodzieży. 

Zapisywać można się pod linkiem 

- To idealna propozycja dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia, pragną poczuć smak adrenaliny, ale także dla wszystkich chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą uzależniającą dyscypliną. Już 21 września 2024 r. będziecie mieli okazję sprawdzić swoją formę oraz wolę walki na sprinterskim dystansie rozgrywającym się pod dachem (pływanie, rower) i na bieżni tartanowej (bieg) - mówi Adam Cieślak, prezes Zarządu Stowarzyszenia „Jastrzębski Sport”.

Uczestnicy mają do pokonania 300 m pływania na basenie, 15 km na rowerze stacjonarnym i 3 km biegu na stadionie. Miejscem wydarzenia jest basen „Laguna” oraz boisko Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Jastrzębski Sport” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i „Rodzic Sportowca”. Portal JastrzebieOnline objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Zapisywać można się pod linkiem 

A jak było w ubiegłym roku? Zobaczcie na materialne filmowym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (91.225. * .91) 05.07.2024 11:21

Hajer triatlon to widać na ulicach SJZ każdego dnia po szychcie, kiedy pracownicy JSW i zarazem mieszkańcy SWD, SPS i SCI pędzą na zlamanie karku do swoich domostw, za nic wtedy mając przepisy ruchu drogowego. Nie polecam znaleźć się na ich trasie.