Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szymon Matysek piłkarzem GKS-u Jastrzębie

Nowym zawodnikiem klubu został 19-letni napastnik, Szymon Matysek. Gracz ten podpisał z GKS-em Jastrzębie 2-letni kontrakt.

Szymon Matysek piłkarzem GKS-u Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Nowy nabytek klubu na poziomie seniorskim występował w Ruchu Radzionków. Gracz ten w sezonie 2021/22 zadebiutował w IV lidze jako 16-latek. Łącznie rozegrał - w barwach radzionkowskiego zespołu - 58 meczów na tym poziomie rozgrywkowym i strzelił 25 goli. Poprzedni sezon był dla niego bardzo udany, bo w 30 spotkaniach zdobył 17 goli. Zajął 4. miejsce w klasyfikacji strzelców IV ligi gr. I i był najskuteczniejszym zawodnikiem w swoim zespole. Jego drużyna zajęła na koniec rozgrywek 4. miejsce w tabeli.

- Młody napastnik z rocznika 2005 dołączył do naszej drużyny. Ten ruch wpisuje się w politykę stawiania na młodych piłkarzy z regionu. Szymon dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, wyróżnia go ponadto dobre uderzenie i gra tyłem do bramki. Mimo młodego wieku zawodnik ten ma zwiększyć rywalizację w linii ataku naszego zespołu - powiedział o nowym nabytku Adam Lechowski, dyrektor sportowy GKS-u Jastrzębie.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Daroo (46.112. * .228) 05.07.2024 14:11

Tak jak myślałem że będą ściągać zawodników z 4 ligi i my mamy walczyć o awans my się nie utrzymamy w 2 lidze dno dna