Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Plan sparingów JKH GKS Jastrzębie

Niebawem hokeiści JKH GKS Jastrzębie udadzą się na zasłużone urlopy. Dwumiesięczna harówa „na sucho” wymaga odpoczynku, bowiem w sierpniu i na początku września podopiecznych Roberta Kalabera czeka „ostatnia prosta” przed nowym sezonem.

Plan sparingów JKH GKS Jastrzębie

W jej ramach jastrzębianie rozegrają osiem sparingów, w tym trzy w ramach turnieju o Puchar RT Torax Poruba, w którym zespół tradycyjnie już weźmie udział.

Obok zawodów w Ostrawie JKH GKS Jastrzębie ma w planach sparingowe dwumecze ze słowackim Spartakiem Dubnica oraz czeskim HC Frydek-Mistek. Ponadto na finiszu przygotowań do rozgrywek ekipa z Jastora podejmie ekstraligowego przeciwnika, Energę Toruń. O ewentualnych zmianach w terminarzu sparingów klub będzie informować na bieżąco.

Obecnie zespół kończy pierwszą część przygotowań, w której uczestniczyli ci zawodnicy, którzy pozostali z JKH po minionym sezonie, jak również kilku utalentowanych wychowanków Akademii JKH GKS. Po wznowieniu zajęć po urlopach do zespołu dołączą także pozyskani wiosną obcokrajowcy.

Plan sparingów JKH GKS Jastrzębie:

  • 9 sierpnia, 17:00 – JKH GKS Jastrzębie vs Spartak Dubnica (Svk),
  • 14 sierpnia, 19:15 – HC Torax Poruba (Cze) vs JKH GKS Jastrzębie - Puchar Torax,
  • 15 sierpnia, 16:00 – JKH GKS Jastrzębie vs HC AZ Hawirzów (Cze) - Puchar Torax,
  • 16 sierpnia, 16:00 – GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie - Puchar Torax,
  • 20 sierpnia, 17:00 – HC Frydek-Mistek (Cze) vs JKH GKS Jastrzębie,
  • 27 sierpnia, 18:00 – JKH GKS Jastrzębie vs HC Frydek-Mistek (Cze),
  • 29 sierpnia, 18:00 – Spartak Dubnica (Svk) vs JKH GKS Jastrzębie,
  • 5 września, 18:00 – JKH GKS Jastrzębie vs Energa Toruń.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].