Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oliwer Jakuć w GKS-ie Jastrzębie

Nowym zawodnikiem klubu został Oliwer Jakuć. 19-letni piłkarz podpisał z GKS-em Jastrzębie trzyletnią umowę, obowiązującą do końca sezonu 2026/2027.

Oliwer Jakuć w GKS-ie Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Oliwer Jakuć urodził się 7 listopada 2004 roku i występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, najczęściej na lewej stronie boiska lub w środku. Nowy nabytek GKS-u Jastrzębie w przeszłości występował w juniorskich zespołach UKP Zielona Góra, Falubazu Zielona Góra, FASE i FA Szczecin, a także Warty Poznań i Lechii Gdańsk. Sezon 2023/24 był dla niego pierwszym na poziomie seniorskim. Występował w nim w trzecioligowej Ślęzie Wrocław, dla której rozegrał 28 spotkań, strzelając pięć goli i zaliczając tyle samo asyst.

- Do naszego zespołu trafia kolejny młody zawodnik. Oliwer to piłkarz bardzo uniwersalny, operujący przede wszystkim lewą nogą. Charakteryzuje go bardzo dobra gra jeden na jeden, kreatywność, posiada także dobre uderzenie. Cieszę się, że kolejnym przystankiem w karierze "Oliego" jest właśnie nasz GKS - powiedział Adam Lechowski, dyrektor sportowy GKS-u Jastrzębie. 

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].