Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ofensywny zawodnik podpisał kontrakt z JKH GKS Jastrzębie

Do drużyny JKH GKS Jastrzębie dołączył kolejny ofensywny zawodnik rodem z Krainy Tysiąca Jezior. Roczny kontrakt z klubem podpisał Teemu Pulkkinen, który ma na swoim koncie niezłe doświadczenie ze słynnej fińskiej Liigi oraz mistrzostwo Polski z GKS Katowice.

Ofensywny zawodnik podpisał kontrakt z JKH GKS Jastrzębie

Ponadto w minionej dekadzie strzelał gole za Atlantykiem.

Teemu Pulkkinen urodził się 13 marca 1995 roku w Kirkkonummi, mieście położonym nad Zatoką Fińską. Przygodę z hokejem rozpoczynał w Espoo Blues, w którego ekipach juniorskich prezentował się na tyle dobrze, że znalazł uznanie w oczach selekcjonerów kadry Suomi do lat siedemnastu. W macierzystym klubie grał do dwudziestego roku życia, ale ostatecznie nie było mu dane wówczas zadebiutować w seniorskich rozgrywkach ojczyzny.

W latach 2015-2020 Pulkkinen występował w akademickich drużynach w USA, kolejny w Sioux City i uniwersyteckiej ekipie z Nebraski. Następnie powrócił do Finlandii, zaliczając grubo ponad pół setki meczów w Jukuricie Mikkeli. Sezon 2021/22 zakończył w Danii, natomiast kolejny spędził w GKS Katowice, z którym przyjeżdżał zresztą na Jastor. W sumie w ekstralidze rozegrał niemal sześćdziesiąt spotkań, przyczyniając się do mistrzostwa Polski oraz wyeliminowania JKH GKS Jastrzębie w 1/4 finału. W poprzednich rozgrywkach Fin grał w znanym szkockim klubie Fife Flyers, notując w sezonie zasadniczym EIHL niezły wynik 37 pkt. w 48 meczach.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Spokokoko (46.204. * .71) 09.07.2024 11:47

Kogo obchodzi ta kibolska patola. Nie ma w tym grajdolku drogi bez dziury a oni parole sponsorują.