Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szedł pijany środkiem drogi. Gdy kierowca zwrócił mu uwagę, wyciągnął pistolet

Policjanci zatrzymali 22-latka z Jastrzębia-Zdroju, który groził mieszkańcowi Wodzisławia Śląskiego pozbawieniem życia. W ten sposób chciał się zrewanżować kierowcy za reprymendę, jaką od niego usłyszał.

Szedł pijany środkiem drogi. Gdy kierowca zwrócił mu uwagę, wyciągnął pistolet
Wiatrówka, którą posługiwał się 22-letni jastrzębianin

Do zdarzenia doszło 5 lipca około godz. 18.00 na drodze dojazdowej do kąpieliska "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Młody, znajdujący się pod wpływem alkoholu mężczyzna, szedł środkiem drogi, utrudniając tym samym przejazd samochodów. Gdy jeden z kierujących zwrócił mężczyźnie uwagę, ten wyjął przedmiot przypominający broń i zaczął w niego celować. - Niewykluczone iż oddał w jego kierunku nawet strzał - informuje wodzisławska policja.

Mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego wyszedł z samochodu i wspólnie ze świadkami zdarzenia obezwładnił napastnika, którym okazał się być 22-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Broń, którą groził 30-letniemu mieszkańcowi Wodzisławia okazała się wiatrówką.

W poniedziałek 5 lipca 22-latek usłyszał zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

źródło: KPP Wodzisław, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
mszanianka 06.07.2015 21:35
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

jakis czubek