Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek z udziałem pieszego na Centralnej w Połomi. Po poszkodowane dziecko przyleciał śmigłowiec

19 grudnia w godzinach południowych na ul. Centralnej zostało potrącone dziecko. Według relacji świadków doznało urazu głowy. Konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Wypadek z udziałem pieszego na Centralnej w Połomi. Po poszkodowane dziecko przyleciał śmigłowiec
fot. Wodzisław Śląski i okolice - Informacje drogowe 24H

Do wypadku doszło na wysokości popularnej w Połomi pizzerii. Według policyjnych ustaleń, idące chodnikiem 8-letnie dziecko w czasie próby przebiegnięcia z lewej strony jezdni na prawą zostało potrącone przez samochód marki hyundai, którego kierowca, 25-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju nie zdążyła wyhamować. - Kierowca samochodu był trzeźwy - mówi nadkomisarz Marta Pydych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl.

Dziecko doznało urazu twarzoczaszki, jego stan lekarze określili jako ciężki. Wezwany na miejsce śmigłowiec LPR-u zebrał nieprzytomne dziecko do szpitala w Katowicach-Ochojcu.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~WiesniakmalyK (193.109. * .19) 21.12.2019 10:33
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

~Lisek (79.124. * .48)
Nie trzeba byś specjalistą, wystarczy na 5 minut zatrzymać się przy którejkolwiek drodze i stwierdzić że przepisów nie przestrzega nikt, łącznie z policją. Wszyscy w terenie zabudowanym pędzą ponad 80 km. Nieróbstwo policji, straży miejskiej az wali po oczach!

~Lisek (79.124. * .48) 21.12.2019 09:36
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

wili jak zmierzyles prędkość? Też tak jechaleś za tym autem?

~kjhgf (91.192. * .86) 20.12.2019 15:37
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

zaraz po świętach obowiązkowo w szkole zajecia jak prawidłowo przechodzic przez jezdnię

wili 20.12.2019 14:20

88 km/h to norma

~Wiesniakmaly (194.99. * .210) 20.12.2019 10:17

Z jaką prędkością jechała, cicho, przemilczymy bo będą się czepiali że nic nie robi policja.