Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

349 ozdrowień, 63 nowe zakażenia i 8 zgonów w wojwództwie śląskim. Wśród zmarłych mieszkańcy Raciborza, Rybnika i Wodzisławia (2.09.2020 r.)

Najnowsze informacje nt. sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w województwie śląskim.

349 ozdrowień, 63 nowe zakażenia i 8 zgonów w wojwództwie śląskim. Wśród zmarłych mieszkańcy Raciborza, Rybnika i Wodzisławia (2.09.2020 r.)
Zdjęcie poglądowe (arch. Nowiny.pl).

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w województwie śląskim (2.09.2020 r. godz. 10.30):

  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim - 20 610 (+63)
  • liczba ozdrowieńców (osoby z potwierdzonym COVID-19, które wyzdrowiały) - 18 602 (+349)
  • liczba zgonów - 493 (+8)

W województwie śląskim odnotowano kolejne zgony osób chorych COVID-19. W Szpitalu w Raciborzu zmarli: 89–letnia kobieta z Wodzisławia Śląskiego, 88–letni mężczyzna z Rybnika, 69-letnia kobieta z powiatu raciborskiego. W Szpitalu w Tychach zmarli: 69–letni mężczyzna z powiatu cieszyńskiego, 85-letni mężczyzna z powiatu cieszyńskiego oraz 84–letnia kobieta z powiatu pszczyńskiego. W Szpitalu w Cieszynie zmarła 90–letnia kobieta z powiatu bielskiego. W Szpitalu w Gliwicach zmarł 78–letni mężczyzna z powiatu bielskiego.

źródło: WSSE Katowice, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].