Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany 14-latek zataczał się w centrum Jastrzębia

7 października wieczorem pijany 14-latek zataczał się na ulicy Warszawskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W godzinach porannych dopuścił się kradzieży w sklepie.

Pijany 14-latek zataczał się w centrum Jastrzębia

Kompletnie pijany 14-latek

Parę minut przed 20.00 patrolujący ulicę Warszawską policjanci zauważyli na chodniku zataczającego się młodego mężczyznę. Gdy podeszli bliżej, okazało się, że jest to nietrzeźwy nastolatek. 14-latek w trakcie oczekiwania na przyjazd pogotowia ratunkowego tracił przytomność.

Tego samego dnia dopuścił się kradzieży

Na miejsce przybyła matka oraz zespół pogotowia ratunkowego. Chłopiec po przebadaniu trafił pod opiekę matki. Jastrzębianin ze względu na stan upojenia nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wyszło także na jaw, że mama po raz drugi w tym dniu odbiera swojego syna z rąk policjantów. 14-latek tego samego dnia około godziny 8.00 w jednym ze sklepów ukradł butelkę z piciem. O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryMieszkaniec (31.174. * .130) 10.10.2021 00:51

Który sklep/sprzedawca sprzedał im alkohol? 1. Odebrać koncesję. 2. Dowalić karę - taką z 1 mln (zarówno sprzedawcy jak i właścicielowi). 3. "Rodziców" ukarać za brak nadzoru nad dziećmi. 4. Jeśli alkohol kupił starszy kolega (mający dowód) - też mu dowalić karę za rozpijanie nieletnich. "- Spożycie alkoholu w Polsce w ciągu ostatnich 30 lat wzrosło. ..." - otwierajcie jeszcze więcej sklepów z alkoholem... - są niemal na każdej ulicy, niektóre całodobowe... (no tak, przecież państwo ma na tym zysk...)