Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Jastrzębskie o bulwersującej sprawie zaniedbanego psa Misia [GAZETA ONLINE]

W listopadowym numerze Nowin Jastrzebskich przyglądamy się sprawie zaniedbanego psa Misia, który został odebrany właścicielce i trafił do schroniska, po czym w wyniku decyzji prokuratury i urzędu miasta musiał zostać zwrócony właścicielce. 

Nowiny Jastrzębskie o bulwersującej sprawie zaniedbanego psa Misia [GAZETA ONLINE]

Nowiny Jastrzębskie o bulwersującej sprawie zaniedbanego psa Misia [GAZETA ONLINE]

W tym numerze także dzielimy się dobrą informacją o blisko 39 mln zł pozyskanych przez miasto w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Polskiego Ładu, z których powstać mają inwestycje drogowe, a także Instytut Dziedzictwa i Dialogu Łaźnia Moszczenica.

Piszemy również o tragicznych wydarzeniach, do jakich doszło w Szymocicach. Ofiarą zbrodni padł tam mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. 

Sprawdzamy także o podsumowaniu sondażu i zgłoszeń pracowników JSW do osłon społecznych po przekazaniu do SRK Jastrzębia III. Poruszamy także temat braku ekogroszku oraz szalejących cen węgla w regionie. 

W tym numerze również relacjonujemy ostatnie wydarzenia w Jastrzębiu-Zdroju, m.in. Marsz Niepodległości, który przeszedł ulicami miasta 11 listopada. 

W listopadowym wydaniu znajdziecie również dodatek tematyczny Eksperci czystej energii, kolejne ciekawostki historyczne Marcina Boratyna - tym razem o 50-leciu KWK Borynia oraz przegląd kroniki policyjnej oraz interwencji strażackich. 

GAZETĘ ONLINE ZNAJDZIECIE TUTAJ >>>

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].