Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwoje nastolatków urządziło sobie zakrapiane ferie zimowe

Niezbyt pomyślnie zakończą się zimowe ferie dla nastolatków z Jastrzębia-Zdroju. Wywiadowcy doprowadzili do komendy nietrzeźwych nieletnich w wieku 15 i 16 lat, którzy odpoczywając od szkolnych zajęć, postanowili „umilić” sobie wolny czas.

Dwoje nastolatków urządziło sobie zakrapiane ferie zimowe
fot. poglądowe pexels

Urządzili sobie zakrapiane ferie zimowe

W piątek, 18 lutego około godziny 21.30 na ulicy Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju, policjanci zauważyli młodych ludzi, których zachowanie wskazywało, iż mogą być pod wpływem alkoholu. Zarówno 16-latek, jak i rok młodsza koleżanka byli pod wpływem alkoholu. Jak dowiedzieli się policjanci, nieletni wypili alkohol, jednakże nie przyznali się, skąd go wzięli.

Nieletnich czeka wizyta w sądzie

Nieletni trafili do komendy. Badanie alkomatem wykazało promil alkoholu u 16-latka oraz 1,2 promila u 15-letniej dziewczyny. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji każda z osób została odebrana z jednostki przez swoich rodziców. To jednak nie koniec nieprzyjemności, z jakimi będą musieli się zmierzyć. Nastolatków czeka jeszcze wizyta w sądzie, gdzie rozstrzygną się ich dalszy losy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].