Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski DogTrekking TropDoGrzybka. Ruszyły zapisy na bieg z psem [ZAPOWIEDŹ]

4 września wystartuje V Jastrzębski DogTrekking TropDoGrzybka. Jako że to jubieuszowa edycja, na uczestników czekają dodatkowe niespodzianki.

Jastrzębski DogTrekking TropDoGrzybka. Ruszyły zapisy na bieg z psem [ZAPOWIEDŹ]
Plakat promujący wydarzenie, fot. UM Jastrzębie

– Jak zawsze, będziemy biegli przez Las Kyndra. Do wyboru będą 2 trasy: 5 i 10 kilometrów. W tym roku jednak chcemy ten bieg dodatkowo urozmaicić, więc postaramy się dołożyć elementów rozrywkowych. Oprócz tego, podczas DogTrekkingu będzie można odwiedzić stoiska naszych sponsorów czy partnerów. To będzie świetna okazja, by uzyskać porady behawioralne czy zaopatrzyć się w akcesoria dla psów, na przykład właśnie do biegania. Z myślą o uczestnikach biegu pojawią się stoiska gastronomiczne. Jak zwykle towarzyszyć nam będą też panie z TEB Edukacja, które pokażą zasady pierwszej pomocy dla psów, oraz weterynarz - zaprasza Rafał Grzybek, organizator biegu.

Limit biegu ustalony został na 150 zawodników. Pod jednym "numerkiem startowym" może się jednak zarejestrować więcej osób, nawet cała rodzina z ukochanym czworonogiem. Jak podkreśla Rafał Grzybek, na imprezę przyjeżdżają ludzie praktycznie z całej Polski.

– Spodziewam się gości z całego kraju. Na DogTrekking przyjeżdżają goście ze Szczecina, Wrocławia, Opola… a także mnóstwo osób z regionu: Katowic, Żor, Wodzisławia Śląskiego, i oczywiście, z naszego miasta - dodaje Rafał Grzybek.

Warto pamiętać, że DogTrekking to nie tylko świetna zabawa, ale też realna pomoc dla psiaków z jastrzębskiego schroniska. Do zgłoszenia na imprezę należy dołączyć dowód wpłaty 25.00 zł na konto Schroniska dla zwierząt w Jastrzębiu Zdroju.

– To oczywisty wybór. Zawsze wspieram bezdomne zwierzęta, sam mam psa ze schroniska. To w Jastrzębiu jest mi szczególnie bliskie, choćby dlatego, że pochodzę z tego miasta.  Staram się je wspierać w każdy możliwy sposób - tlumaczy Rafał Grzybek.

Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się tutaj.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].