Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia

Piknik z hokejem, koncerty plenerowe, warsztaty czerpania z papieru. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia
JKH GKS Jastrzębie organizuje Piknik z Hokejem. (fot. archiwum)

CZWARTEK - 11 sierpnia

17.00 Wakacyjne Koncerty Muzyki Polskiej w Sołectwie Szeroka, wiata OSP. Kolejna wakacyjna oferta rodzinnego spędzenia czasu kulturalnie z wybitnymi utworami polskiej muzyki od klasyki po muzykę filmową. 8 letnich, nieodpłatnych, plenerowych koncertów na fortepian i skrzypce ze świetnymi muzykami Tomaszem Palą i Krzysztofem Czechem. Wszystko w lekkiej formie dostępnej dla każdego odbiorcy przeplatane krótkimi opowieściami i anegdotami z życia kompozytorów.


PIĄTEK - 12 sierpnia

16.00 - 19.00 Piknik... z hokejem! Miejsce pikniku: parking przed lodowiskiem Jastor. W programie Pikniku z Hokejem znajdują się spotkania z zawodnikami, którzy nikomu nie odmówią wspólnej fotki oraz... gry w unihokeja. To jednak nie wszystko, bowiem przed Jastorem umiejscowione zostaną trzy duże dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, a także punkt gastronomiczny (m.in. z niestarzejącą się watą cukrową) i stanowiska z zabawami animacyjnymi, o które zadba Explozja Tańca. Ponadto będziecie mogli wziąć udział w Eksplozji Kolorów, zagrać w cymbergaja czy podziwiać występy Explozji Tańca oraz pokazy strażackie przygotowane przez jastrzębską Straż Pożarną.


NIEDZIELA - 14 sierpnia

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi: ARTES ENSEMBLE - "Muzyczne podróże dookoła świata". Wstęp wolny.


ŚRODA - 17 sierpnia

16.00 - 18.00 PAPIEROWA HISTORIA – warsztaty czerpania papieru w Filii nr 2, Masnówka w Parku Zdrojowym. Będzie to okazja do zapoznania się z historią papiernictwa oraz idealny sposób na naukę poprzez twórczą zabawę.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].