Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MOK ma nowa stronę internetową. Zobacz

Od 23 września Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju ma nową stronę internetową. Prezentuje się znacznie lepiej niż poprzednia. Jest przede wszystkim bardziej nowoczesna i wygodna. Zmienił się też adres strony - stary brzmiał mokjastrzebie.pl, nowy to mok.jastrzebie.pl.

MOK ma nowa stronę internetową. Zobacz

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~git majonez (84.234. * .174) 25.10.2012 08:19

Czepiacie sie, grafika jest ok. Natomiast mnie ciekawe ile za taką przyjemnosc zapłacił MOK. Znając sposób wydawania pieniędzy w mieście na inwestycje, promocje miasta czy wojaże Janeckiego to mam podstawy chyba sądzić ze za tą kasę mozna było zrobic jakiś fajny koncert dla młodych

~krzysieq (80.53. * .162) 25.10.2012 08:13

Fajnie, że zmienili, na pewno na lepsze. Niestety na dzisiejszy czas i możliwości to nadal zbyt mało. Jak ktoś niżej napisał, poziom graficzny strony na poziomie \"gimnazjum\". Albo fundusze były za małe, albo pieniądze zostały źle zagospodarowane.

~... (84.234. * .81) 24.10.2012 22:59

badziewie straszne, grafika na poziomie gimnazjum. Ale cóż... To przecież strona jastrzębskiego MOKu... Jaki MOK taka strona.

~Gość (84.234. * .210) 24.10.2012 22:37

WRESZCIE! W końcu nie trzeba pobierać doc\'a by zobaczyć repertuar kina ...

~rupek (31.63. * .167) 24.10.2012 20:44

jaka by nie była ta strona , to chociaż pokazuje że u nas prawie nic się nie dzieje ...

~Gość (84.234. * .174) 24.10.2012 19:50

Szczerze mówiąc niezbyt dobra. Kto Wam to robił?