Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs fotograficzny "My jastrzębianie" zakończony

15 października odbyło się wręczenie nagród konkursu fotograficznego "My jastrzębianie", połączone z wystawą zdjęć. Pierwsze miejsce zajął Stefan Stafin.

Konkurs fotograficzny "My jastrzębianie" zakończony

Konkurs został zorganizowany przez Galerię Historii Miasta z okazji 50-lecia Jastrzębia-Zdroju. Tematem przewodnim były szeroko rozumiane przejawy życia i działalności mieszkańców na przestrzeni lat - od 1963 roku do chwili dziś.

W konkursie wzięło udział 18 osób, którzy łącznie przesłali ponad 100 zdjęć. Jury postanowiło przyznać nagrody główne oraz 3 wyróżnienia.

- Mieliśmy ciężką pracę do wykonania, bo zdjęcia były bardzo różne. Wybraliśmy te, które najbardziej oddają ducha miasta zarówno wczoraj, jak i dziś - powiedział kierownik Galerii Historii Miasta Marcin Boratyn.

Pierwsze miejsca zdobył Stefan Stafin za zdjęcie "Wietrzenie kołder na Małopolskiej". Na drugim miejscu znalazła się fotografia Ryszard Krukowskiego "Kiosk", a na trzecim zdjęcie Rafała Mączyńskiego "Gala Taneczna Szok 2013". Wyróżnienia trafiły do Damiana Hetmana, Janiny Bogusz-Wiśniewskiej oraz Elżbiety Pasztor.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].