Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niezwykłe odwiedziny w szpitalu. Takiej niespodzianki 4-letni Gabriel się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]

Marzenia są po to, aby je spełniać - z takiego założenia wyszli jastrzębscy policjanci i postanowili spełnić marzenie Kacpra i Gabrysia, którzy chcą zostać policjantami. Kacper gościł w komendzie, zaś Gabryś miał wielką niespodziankę w czasie swojego pobytu w szpitalu.

Niezwykłe odwiedziny w szpitalu. Takiej niespodzianki 4-letni Gabriel się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
Mali pacjenci byli zachwyceni wizytą funkcjonariuszy. / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjantka z jastrzębskiej komendy zauważyła na jednym z portali społecznościowych apel matki chłopca, który marzy, by poznać policjantów, gdyż sam chce nim w przyszłości zostać. Starsza posterunkowa Monika Zuber odpowiedziała na komunikat mamy, a wtedy do rozmowy włączyła się kolejna mama, której syn przebywa w szpitalu i tak samo uwielbia policyjny mundur.

- Pierwszy z chłopców do 4-letni Kacperek, który wczoraj wraz z mamą przyszedł do komendy i mógł, choć parę chwil spędzić ze starszą posterunkową Moniką Zuber oraz starszym posterunkowym Bartłomiejem Niemczykiem, będącymi w służbie. Kacperek zobaczył radiowóz z bliska oraz wsiadł za jego kierownicę, przez małą chwilkę był prawdziwym policjantem

- relacjonuje rzecznik jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

Drugi z chłopców, który został pozytywnie zaskoczony przez funkcjonariuszy jednostki z Jastrzębia, to także 4-letni chłopiec.

- Gabriel niestety obecnie znajduje się w szpitalu, więc mundurowi odwiedzili go właśnie tam. Mina chłopca oraz innych dzieci przebywających w szpitalu była bezcenna, gdy zobaczyli patrol policyjny, który przybył do szpitala, aby spędzić z nimi trochę czasu

- przekazuje rzecznik.

Wizyta zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci były zachwycone wizytą funkcjonariuszy, "na ich buziach nieprzerwanie gościł uśmiech", dodają policjanci ciesząc się, że mogli spełnić marzenia chłopców.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
121210416 03.11.2022 11:27

Piękny gest.Brawo.

~Anna22 (31.0. * .28) 02.11.2022 20:25

Brawo, bardzo dobra inicjatywa

~Martat (31.0. * .28) 02.11.2022 20:22

Tak był post matki, że gdzie znajdzie policjanta który pogadał by z dzieckiem aby ucieszyć dziecko po tym jak inni źle potraktowali ich.

Cyrk
Fajne podejście policjantki ale po co o tym pisać dla publiki?