Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Złodziej rowerów wpadł w ręce mundurowych

Odpowie za kradzież rowerów, groźby i kradzież w sklepie. 39-letni jastrzębianin został zatrzymany przez policję i objęty dozorem.

Złodziej rowerów wpadł w ręce mundurowych
Policjanci sprawdzają kolejne wątki w sprawie / fot. Policja

Jastrzębscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów na terenie miasta. Kryminalni wytypowali 39-latka, który już wcześniej dopuszczał się tego typu przestępstw.

Na podstawie prowadzonych działań i zebranego materiału, policjanci do tej pory udowodnili zatrzymanemu co najmniej trzy kradzieże rowerów różnych marek, których wartość szacuje się na kwotę nie mniejszą niż 11 tysięcy złotych.

Do pierwszej zdarzenia doszło między 28/30 października na ulicy Małopolskiej, łupem złodzieja padł rower schowany w piwnicy. Kolejnej kradzieży dokonał w nocy z 26/27 października sprzed jednego z zakładów pracy na ulicy Rybnickiej. Trzeci rower skradł 2 listopada na ulicy Arki Bożka.

Tego samego dnia w jednym ze sklepów na ulicy Podhalańskiej dokonał kradzieży maszynek jednorazowych do golenia o wartości około 1000 złotych. Następnego dnia, tym razem w sklepiejprzy al. Piłsudskiego groził pozbawieniem życia pracownikowi ochrony.

Obecnie mundurowi z jastrzębskiej komendy sprawdzają wszystkie okoliczności związane z przestępczym procederem, w tym, czy zatrzymany ma na swoim koncie jeszcze inne tego typu czyny oraz gdzie trafiły skradzione rowery. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara kilku lat pozbawienia wolności. Został objęty policyjnym dozorem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].