Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent Andrzej Duda odwiedził KWK Pniówek. Rozmawiał z rodzinami poległych górników [ZDJĘCIA, WIDEO]

Z okazji Barbórki prezydent RP Andrzej Duda zaplanował wizytę na Śląsku. Wziął udział w mszy świętej, a później pojechał do KWK Pniówek, by złożyć kwiaty i spotkać się z rodzinami zmarłych tragicznie w kwietniu górników. 

Prezydent Andrzej Duda odwiedził KWK Pniówek. Rozmawiał z rodzinami poległych górników [ZDJĘCIA, WIDEO]
Prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty i znicz pod pomnikiem Św. Barbary przy kopalni Pniówek. Fot. S.Kamczyk

Prezydent Andrzej Duda odwiedził KWK Pniówek. Rozmawiał z rodzinami poległych górników [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wizyta prezydenta RP rozpoczęła się od mszy świętej w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach. Po mszy prezydent przejechał pod KWK Pniówek, aby złożyć kwiaty i znicz pod pomnikiem Św. Barbary. 

Następnie, bez błysku fleszy Andrzej Duda udał się na spotkanie z górnikami oraz rodzinami zaginionych i tragicznie zmarłych w katastrofie z kwietnia górników. Po spotkaniu przewidziano krótki briefing prasowy. 

Ludzie

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ToczeńPOlityczny (193.200. * .16) 05.12.2022 13:27

Przy każdej okazji, kiedy toczycie pianę z ust, zastanówcie się, co toczy wasze głowy.

~Aaaaaaa (89.64. * .79) 05.12.2022 12:27
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~AaaAa (89.64. * .79) 05.12.2022 12:24

A bułki były?? A Pan Matusiak się przebrał za górnika??

~Mordimer_Madderdin (89.25. * .86) 05.12.2022 11:20

To, że zbliżają się wybory i trzeba się lansować to wie każdy a więc wizyta nie dziwi... Dziwi natomiast bierność braci górniczej która nie daje wyrazu swojego niezadowolenia... no chyba, że faktycznie są pro pisowscy jak to często pokazują i bułeczka od bułczanki zawsze smakuje wybornie.

~DużaRyba (196.12. * .78) 04.12.2022 18:57
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~SzaryMieszkaniec (5.173. * .189) 04.12.2022 18:42
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Taaak - zbliżają się wybory, jak Barbórka to teraz wszyscy politycy od prawa do lewa nagle są górnikami, czy za górnikami, za tradycjami, grzeją się w blasku górników, robią zdjęcia pod kopalniami, udzielają wywiadów, rozmawiają z (wybranymi) górnikami, obiecują cuda. Poczekajcie kilka dni - i znów będą głosić hasła: że węgiel trzeba przestać dotować, że należy jak najszybciej zamknąć i zaorać kopalnie (a węgiel kupować za granicą - w tym z Rozji - tylko że okrężną drogą), że obciąć przywileje górnicze, obniżyć emerytury. Byleby zagłosowali na nich - a po wyborach - kopa w d.... "gorszemu sortowi"...