Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju? Spotkanie dla przedsiębiorców

W Katowicach odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców z sektora MŚP, podczas którego dowiedzą się, jak mogą rozwinąć swoje biznesy. Booster MŚP organizowany jest przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju? Spotkanie dla przedsiębiorców
Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Muzeum Śląskiego / fot. ilustracyjne freepik

Wydarzenie organizowane pod hasłem: "Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?" odbędzie się we wtorek, 13 grudnia w godz. 10:00-12:30 w siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach, przy ul. Dobrowolskiego 1, poziom -4.

Program wydarzenia:

  • 09:45 - Rejestracja gości, „B2B przy kawie”
  • 10:00 - Otwarcie pierwszego Śląskiego Boostera MŚP
  • 10:10 - Narzędzia wsparcia rozwoju przedsiębiorczości (oferta dostępna na rynku, kadry, finanse, inwestycje w Polskiej Strefie Inwestycji) - otwarta, moderowana dyskusja z udziałem ekspertów m.in. Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Śląskiego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego.
  • 11:00 - Projekt European Digital Innovation Hubs - EDIHs
  • 11:10 - Procesy inwestycyjne - Knowledge exchange: doświadczenia, dobre praktyki oraz prognozy na przyszłość - panel dyskusyjny z udziałem m.in. przedstawicieli firm, które zainwestowały w KSSE
  • 11:40 - Polska Strefa Inwestycji – jak uzyskać wsparcie dla swojego biznesu?
  • 11:50 - Projekt KSSENON
  • 12:00 - Projekty edukacyjne KSSE
  • 12:10 - Poczęstunek. Booster B2B - ONE STOP SHOP – indywidualne rozmowy z ekspertami/doradcami KSSE, BGK, ARP, ŚRFP etc.

UM Żory

/źr. UM Żory/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].