Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przedszkole nr 6 z nowym placem zabaw. Pomogła Fundacja JSW

Publiczne Przedszkole nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wielkopolskiej 18 dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz Wydziału Edukacji w Jastrzębiu-Zdroju pozyskało nowy plac zabaw. Łączna kwota wsparcia to 31 112 zł z czego Fundacja JSW przekazała 28 000 zł, Wydział Edukacji 3 112 zł.

Przedszkole nr 6 z nowym placem zabaw. Pomogła Fundacja JSW
Łączna kwota wsparcia to 31 112 zł z czego Fundacja JSW przekazała 28 000 zł, Wydział Edukacji 3 112 zł.

Przedszkole nr 6 z nowym placem zabaw. Pomogła Fundacja JSW

Przedszkolaki będą mogły korzystać z nowej huśtawki typu bocianie gniazdo, zjeżdżalni, mini ścianki spinaczkowej oraz wyruszyć w podroż nowym pociągiem lub autobusem. W piaskownicy zamontowano mini stoliki do zabaw kreatywnych i ławkostoły.

- W imieniu całej społeczności przedszkolnej tj. dzieci, rodziców i pracowników Publicznego Przedszkola nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju składamy serdeczne podziękowania Fundacji JSW oraz Wydziałowi Edukacji w Jastrzębiu-Zdroju za okazane wsparcie finansowe - zapewnia Ewa Kłosińska, wicedyrektor Publicznego Przedszkola nr 6. 

Nowe urządzenia do zabaw zainstalowano przy PP nr 6.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TataKierowca (46.204. * .38) 30.12.2022 07:16

Przedszkole nr 6 to perła pedagogiczna tego miasta. Wspaniała pani dyrektor. Mogliby jeszcze wybudować parking przy tym przedszkolu. Zrobić nasyp w stronę boiska, utwardzić i zrobić dwustronny parking przed bramą. Jest tam sporo miejsca. Wielkopolska to nadal parkingowy dramat !!!

~DociekliwaMatka (89.72. * .111) 29.12.2022 18:20

@Skarbnik
Wiele osób myślących w tym "mieście" jest tego samego zdania. Na remonty szkół, przedszkoli, miasto nie ma pieniędzy, dyrektorzy muszą prosić, jakby o swoje. No, nie wszyscy dyrektorzy- niektórzy otrzymują kasę na remont szkoły i są nawet zdziwieni, że tak szybko dostali, a jedynym problemem był przeciągający się remont. Tak więc nie wszystkie placówki są traktowane tak samo...dlaczego?

~Skarbnik (178.43. * .106) 29.12.2022 12:35
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Remont łażni 40 milionów
Plac zabaw 3 tys.

~Skarbnik (178.43. * .106) 29.12.2022 12:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

40 milionów na nikomu niepotrzebną łażnię wydaje się lekką rączką , a na przedszkole to już trzeba żebrać u sponsorów !!!! URZĘDASY KIEDY WY W KOŃCU SIĘ OPAMIĘTACIE I PRZESTANIECIE WYDAWAĆ PIENIADZE Z MASZYCH PODATKÓW NA WASZE NIKOMU NIE POTRZEBNE BZDETY !!!!.