Bronił bramki z zamkniętymi oczami

Młodzi mieszkańcy osiedla Gwarków zmierzyli się z zawodnikiem GKS Jastrzębie i strzelali mu bramki. Wszystko to w ramach akcji „Gwarkowe Gole” mającej urozmaicić dzieciom ferie.

Bronił bramki z zamkniętymi oczami
Zajęcia sportowe w ferie to pomysł Zarządu Osiedla Gwarków. Fot GKS Jastrzębie

Ferie na sportowo z Zarządem Osiedla Gwarków 

Czy w czasie ferii w mieście dzieci się nudzą? Niekoniecznie. Zarząd osiedla Gwarków postanowił, urozmaić im wolny czas. Zorganizowano zajęcia sportowe z udziałem nie byle kogo, bo Daniela Szymczaka, pomocnika drużyny piłkarskiej GKS Jastrzębie.

Bramkarz bronił z zamkniętymi oczami

- Dzieciaki musiały poradzić sobie z kilkoma zadaniami. Najpierw strzały na bramkę  - trzeba było pokonać Daniela, pomocnika z GKS Jastrzębie, który bronił także z zamkniętymi oczami. Potem seria rzutów do kosza, a tabela z wynikami zmieniała się z rzutu na rzut. Na koniec rozegraliśmy dwie rundy w zbijaka. Co to były za emocje!  Dziękujemy za udział. To był dobry, sportowy poranek w piątek - relacjonuje Ewelina Auguścik, przewodnicząca Zarządu osiedla Gwarków, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Organizatorem wydarzenia był Zarządu Osiedla Gwarków oraz Miasto Jastrzębie-Zdrój. Impreza finansowana jest ze środków Miasta Jastrzębie-Zdrój. Część nagród ufundował sponsor Let’s Bubbles. Szkoła Podstawowa nr 9 udostępniła salę gimnastyczną.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TowarzyszSekretarz (84.252. * .136) 21.01.2023 21:00
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu