Koncert noworoczny w parafii ewangelickiej

W parafii ewangelicko-augsburskiej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się koncert noworoczny. Gwiazdą wieczoru był zespół Pathlife wykonujący muzykę chrześcijańską.

Koncert noworoczny w parafii ewangelickiej
Koncert zespołu Pathlife w parafii ewangelickiej cieszył się dużym zainteresowaniem

Koncert noworoczny w parafii ewangelickiej

Niedzielny wieczór w parafii ewangelickiej upłynął w świąteczno-noworocznym nastroju. Zespół Pathlife wykonał utwory nawiązujące do tego wyjątkowego czasu. Publiczność mogła jeszcze raz powrócić do czasu sprzed miesiąca, kiedy wszyscy cieszyli się z nadchodzącego Bożego Narodzenia. Zebrani mogli usłyszeć kompozycje typowo świąteczne, ale też te dotykające sedna wiary chrześcijańskiej i pomagające ją doświadczyć. Niektóre z nich były zainspirowane osobistymi przeżyciami wykonawców.

Utwory były utrzymane w nowoczesnej formie 

Aranżacje utworów zostały utrzymane nowoczesnej formie trafiającej  szczególnie do młodych odbiorców. Jednak spotkały się z ciepłym przyjęciem również nieco dojrzalszej publiczności. Miały skłonić do refleksji nad miejscem Boga w życiu człowieka, nad poszukiwaniem indywidualnej relacji z nim. Wymowa koncertu, chociaż osadzona w świątecznej odsłonie, tak naprawdę miała ponadczasowe przesłanie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].