Młody jastrzębianin brylował w You Can Dance

Kamil Dominik to młody jastrzębianin, którego występy możemy oglądać w programie You Can Dance - Nowa Generacja 2. Zebrał pochlebne opinie jurorów. 

Młody jastrzębianin brylował w You Can Dance
Kamil Dominik z Jastrzębia-Zdroju. kadr z programu You Can Dance - Nowa Generacja 2.

Młody jastrzębianin brylował w You Can Dance

W drugiej edycji programu You Can Dance – Nowa Generacja 2 wystąpił Kamil Dominik. To był ostatni dzień tanecznej rywalizacji. Pula biletów była na wyczerpaniu. Utalentowany tancerz zachwycił jurorów.

Po występie ocenę umiejętności jedenastoletniego Kamila rozpoczęła Katarzyna Cichopek. - Ja nie mogłam oderwać od ciebie oczu. Ja wszystko odczytałam to, co chciałeś nam przekazać poprzez ten taniec. To było pięknie przedstawione, to było bardzo przemyślane i bardzo jestem na tak - powiedziała Katarzyna Cichopek.

Głos zabrała też Ida Nowakowska: - Jesteś młodym mężczyzną, który leci i kto wie, gdzie on doleci. Mam nadzieję, że będzie to top of the top i będzie to top programu, bo jeśli ty nie pasujesz do tego programu, to ja nie wiem o co chodzi w You Can Dance - Nowa Generacja – powiedziała jurorka.

Ostatnie zdanie należało do przewodniczącego jury. - Kamil, ja myślę, że ty wiesz, że dobrze tańczysz. Ja wiem, po co przyszedłeś do tego programu. Ja będę z zapartym tchem śledził, jak się w nim rozwijasz i zobaczymy jak daleko zajdziesz – powiedział przewodniczący jury Agustin Egurrola wręczając Kamilowi bilet do Szkoły Tańca You Can Dance.

- Jestem ogólnie bardzo w szoku – skomentował po występie Kamil Dominik.

źródło: Jastrzebie.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].