Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młody jastrzębianin brylował w You Can Dance

Kamil Dominik to młody jastrzębianin, którego występy możemy oglądać w programie You Can Dance - Nowa Generacja 2. Zebrał pochlebne opinie jurorów. 

Młody jastrzębianin brylował w You Can Dance
Kamil Dominik z Jastrzębia-Zdroju. kadr z programu You Can Dance - Nowa Generacja 2.

Młody jastrzębianin brylował w You Can Dance

W drugiej edycji programu You Can Dance – Nowa Generacja 2 wystąpił Kamil Dominik. To był ostatni dzień tanecznej rywalizacji. Pula biletów była na wyczerpaniu. Utalentowany tancerz zachwycił jurorów.

Po występie ocenę umiejętności jedenastoletniego Kamila rozpoczęła Katarzyna Cichopek. - Ja nie mogłam oderwać od ciebie oczu. Ja wszystko odczytałam to, co chciałeś nam przekazać poprzez ten taniec. To było pięknie przedstawione, to było bardzo przemyślane i bardzo jestem na tak - powiedziała Katarzyna Cichopek.

Głos zabrała też Ida Nowakowska: - Jesteś młodym mężczyzną, który leci i kto wie, gdzie on doleci. Mam nadzieję, że będzie to top of the top i będzie to top programu, bo jeśli ty nie pasujesz do tego programu, to ja nie wiem o co chodzi w You Can Dance - Nowa Generacja – powiedziała jurorka.

Ostatnie zdanie należało do przewodniczącego jury. - Kamil, ja myślę, że ty wiesz, że dobrze tańczysz. Ja wiem, po co przyszedłeś do tego programu. Ja będę z zapartym tchem śledził, jak się w nim rozwijasz i zobaczymy jak daleko zajdziesz – powiedział przewodniczący jury Agustin Egurrola wręczając Kamilowi bilet do Szkoły Tańca You Can Dance.

- Jestem ogólnie bardzo w szoku – skomentował po występie Kamil Dominik.

źródło: Jastrzebie.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].