Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

WOŚP PARTY w „Korfantym”. Szykuje się dobra zabawa

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to okazja do dobrej zabawy. Jastrzębski „Korfanty” zaprasza na WOŚP PARTY w niedzielę, godz.15:00 - 16:30. To jeden z ciekawszych punktów niedzielnych imprez. 

WOŚP PARTY w „Korfantym”. Szykuje się dobra zabawa
WOŚP PARTY to atrakcje dla dzieci i młodzieży w murach „Korfantego”

WOŚP PARTY w „Korfantym”. Szykuje się niezła zabawa

Już w niedzielę 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem przedsięwzięcia po raz kolejny w naszym mieście jest Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość…”, działające w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Poznańskiej. 

Będą atrakcje dla dzieci i młodzieży

WOŚP PARTY został przygotowany z myślą o dzieciach i młodzieży. Podczas imprezy przewidziano zabawy: karaoke, animacje taneczne dla dzieci i młodzieży, dance, czyli dyskotekę oraz balonowe szaleństwo.

- Zachęcamy do przybycia już w tę niedzielę na wspólną zabawę, wraz ze sKuMaJ Team. Czeka na was parę niespodzianek i mnóstwo zabawy. To jeden z tych momentów, w których bawiąc się, pomagamy - mówił Jakub Grochowski lider grupy.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają do wspólnej zabawy. Będzie można zasilić puszkę WOŚP. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na walkę z SEPSĄ, czyli stanem zagrażającym życiu po zakażeniu organizmu.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Bogdan56 (185.246. * .59) 25.01.2023 21:38

Popieram takie działania. Widać, że szkoła jest aktywna i włącza się w różne akcje.

~Icek (89.77. * .147) 25.01.2023 14:12

Świetnie, już się cieszę, po obiedzie będzie można się fajnie zabawić i pograć z i dla orkiestry WOŚP, przy okazji spalić kalorie i uśmiechnąć się do ludzi.

~Noemi1 (89.77. * .147) 25.01.2023 12:51

Może być całkiem fajnie.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 25.01.2023 10:42
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu