Kolejne zniszczenia na cmentarzu. Policja z Jastrzębia szuka wandali i prosi świadków o kontakt

Wandale wrócili na cmentarz przy ul. Okrzei. Policjanci z Jastrzębia wystosowali apel do świadków oraz wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców zniszczeń. Funkcjonariusze proszą również osoby pokrzywdzone, by zgłosiły sprawę.

Kolejne zniszczenia na cmentarzu. Policja z Jastrzębia szuka wandali i prosi świadków o kontakt
Opiekunowie grobów, którzy zauważą zniszczenia, powinni zgłosić się na policję. / fot. ilustracyjnefreepik

Nieznani sprawcy zniszczyli zdjęcia ceramiczne na nagrobkach. Do zdarzeń doszło na cmentarzu przy Okrzei w Jastrzębiu między 14 a 22 stycznia. To nie pierwsze tego typu zdarzenie. Podobne odnotowano w listopadzie ubiegłego roku, wtedy ustalono, że zniszczono co najmniej 14 nagrobków.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju i apelują o kontakt do świadków zdarzenia. Ponadto policjanci proszą pokrzywdzonych – opiekunów nagrobków o zgłaszanie się na komendę.

Wszelkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu bezmyślnych wandali prosimy o kontakt z jastrzębską komendą osobiście lub pod numerami telefonów: 112, 47 85 54 200.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Starszy_Antyperspirant (85.202. * .231) 26.01.2023 10:36
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~MariuszBbbbb (87.239. * .85) 25.01.2023 19:21

Hehe powodzenia, policja lubi karać a jeśli prosi o pomoc może by wyznaczyła nagrodę ? Kij ma dwa końce ! Za darmo umarło !