Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski urząd stawia wyzwanie: w 60 dni do formy. Podejmiesz rękawicę?

- To walka nie tylko o piękną sylwetkę, ale o dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Ja startuje z numerem 1 w tym wyzwaniu, jednak nie chodzi tu o to, by być pierwszym, ale o dobrą jubileuszową zabawę - zachęca prezydent Anna Hetman.

Jastrzębski urząd stawia wyzwanie: w 60 dni do formy. Podejmiesz rękawicę?
Aby wyzwanie zostało uznane za zrealizowane, należy pokonać minimum 60 km (tak, to średnio tylko 1 km / dzień – ale wymaga systematyczności)

Dzisiaj (tj. 14 lutego) rusza jubileuszowe wyzwanie „W 60 dni do formy!”. - Razem będzie nam raźniej, dlatego proponujemy wspólny START o 18.30 przy napisie I LOVE Jastrzębie-Zdrój - podaje jastrzębski urząd.

Wyzwanie polega na pokonaniu w 60 dni jak najwięcej kilometrów - biegiem lub marszem – tak, by osiągnąć jak najwyższy „poziom formy”. Wyniki można codziennie śledzić na indywidualnym, interaktywnym „wskaźniku formy”.

Plan maksimum każdy wyznacza sobie sam, bo od uczestników zależy, ile kilometrów przekroczą danego dnia przez 60 dni. - Grunt to pokonać ich łącznie co najmniej 60! - podkreślają w urzędzie.

W tym roku oprócz dorosłych organizatorzy chcą zachęcić do zabawy także młodzież szkół podstawowych i średnich – stąd dodatkowe kategorie wiekowe. - Na wszystkich, którym uda się wyjść poza poziom ślimaka na wskaźniku formy, czeka piękny medal i pamiątkowy certyfikat, a dla najlepszych statuetki - informuje Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju.

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TowarzyszSekretarz (178.26. * .23) 14.02.2023 13:03

Niech ta się roboty jakiejś chwyci a nie pierdoły wymyśla.