Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Batna, Pull The Wire, The Bill czyli punkowo-rockowa mieszanka na deskach MOK-u w Pszowie [RELACJA,ZDJĘCIA]

Drzwi pszowskiego MOK-u zostały otwarte tuż po godzinie 19:00, a już przed wejściem na salę można było poczuć atmosferę zgiełku wśród fanów muzyki punkowo-rockowej, którzy przybyli na wydarzenie. Po kilku minutach oczekiwania odbył się pierwszy występ - zagrała formacja Batna.

Batna, Pull The Wire, The Bill czyli punkowo-rockowa mieszanka na deskach MOK-u w Pszowie [RELACJA,ZDJĘCIA]
Pull The Wire podczzas koncertu w Pszowie. Fot. Z.Harazim

Pierwszy zespół, który pojawił się na scenie, była pochodząca z Jastrzębia-Zdroju Batna. Zespół zagrał swoje największe przeboje, w tym utwory z wydanej niedawno płyty. Ich energia i entuzjazm rozgrzewały powoli publikę, która od pierwszych dźwięków zaczęła się bawić w pierwszych rzędach.

Batna
Batna

Po występie Batny na scenę wszedł zespół Pull The Wire. Zespół zagrał swoje najpopularniejsze utwory, które dodały fanom energii. W trakcie koncertu zespół zaskoczył publiczność swoją improwizacją i bardzo charyzmatycznym występem, co wywołało jeszcze większy entuzjazm wśród zgromadzonych słuchaczy.

Pull The Wire
Pull The Wire

Ostatnim zespołem wieczoru był The Bill. Ich niezwykła energia i niekonwencjonalne brzmienie zrobiły wrażenie na publiczności, która od początku koncertu bawiła się świetnie.

The Bill
The Bill

Koncert trwał do godziny 23:00, a atmosfera była niesamowita. Wszyscy artyści dali z siebie wszystko, co sprawiło, że koncert był niezapomnianym przeżyciem dla każdego, kto miał okazję wziąć w nim udział.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 28.02.2023 07:21

"ledwo ogłosili, że jastrzębie będzie europejską stolicą kultury i proszę już się dzieje, koncerty i inne..."

Jak nie, jak tak. Szczególnie to "inne".
Właśnie zdemolowane zostały anioły z tej objazdowej wystawy, ale brak kultury nie wpisuje się w ten trend.

~Pył (89.25. * .86) 27.02.2023 07:39

ledwo ogłosili, że jastrzębie będzie europejską stolicą kultury i proszę już się dzieje, koncerty i inne...

a nie, czekaj...