Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Praca nad sobą i... magiczne kamienie? Czyli Dzień Kobiet w Jastrzębiu-Zdroju [ZAPOWIEDŹ]

Prezentujemy przegląd wydarzeń, które odbędą się w najbliższym czasie w ramach Dnia Kobiet.

Praca nad sobą i... magiczne kamienie? Czyli Dzień Kobiet w Jastrzębiu-Zdroju [ZAPOWIEDŹ]
Dzień Kobiet w Jastrzębiu-Zdroju potrwa kilka dni. Zdjęcie ilustracyjne, Freepik.

Wykłady i panel dyskusyjny dla uczennic szkół średnich

- Świętowanie Dnia Kobiet rozpoczynamy wydarzeniem skierowanym do dziewczyn ze szkół średnich - informuje jastrzębski magistrat. Młode jastrzębianki będą mogły wysłuchać wykładów o pracy nad sobą, magicznych właściwościach kamieni, a także wziąć udział w panelu dyskusyjnym z udziałem przedsiębiorczych jastrzębianek.

Wydarzenie odbędzie się 8 marca w Kinie Centrum. Początek o 11.00 (lista uczestników jest już zamknięta).

Seans filmowy dla wszystkich kobiet

Seans zostanie zorganizowany 8 marca o 18.00 w Kinie Centrum. Wstęp: 5 zł. Panie zobaczą film "Pozycja Obowiązkowa".

Ćwiczenia w wodzie

Atrakcje dla kobiet przygotowała również Kryta Pływalnia Laguna. Wydarzenie odbędzie się 8 marca o 18.00 i 19.00. - Czekają na Was miłe niespodzianki - pierwsza to 40 % zniżki na zakup biletu wstępu - zachęcają organizatorzy.

Chwila dla kobiet i Wieczór kobiet

9 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej zostanie zorganizowana "Chwila dla kobiet". W programie m.in. dance show, konsultacje zdrowotne. Starot o 18.00. Wstęp: 10 zł. Więcej informacji TUTAJ.

Tego samego dnia Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na "Wieczór Kobiet". Spotkanie odbędzie się 9 marca o 18.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Wielkopolskiej 1a. Będzie to spotkanie autorskie z Ewą Winnicką i Magdaleną Grzebałkowską, autorkami książki i podcastu "Jak się starzeć bez godności".

Najpiękniejsze melodie świata

10 marca w Kinie Centrum odbędzie się spektakl "Najpiękniejsze Melodie Świata" (16.00, 18.30). Wstęp 30 zł. Bilety do nabycia na stronie TUTAJ oraz w kasie kina "Centrum".

Dwudniowa konferencja dla kobiet

11-12 marca odbędzie się konferencja dla kobiet. Więcej informacji TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].