Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nawet nie pamiętała, dlaczego wezwała policję. Jastrzębianka stanie przed sądem

Pijana tak, że ledwo mogła ustać na nogach, świetnie się bawiła, kiedy wezwani przez nią policjanci zjawili się na miejscu. Uznała, że żart się udał i odmówiła przyjęcia mandatu. Sprawa skończy się w sądzie.

Nawet nie pamiętała, dlaczego wezwała policję. Jastrzębianka stanie przed sądem
Fałszywe zgłoszenie to wykroczenie - przypomina policja.

W środę (8.03.) około 21:00 policjanci pojechali na ulicę Pszczyńską w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie obcy mężczyzna miał chodzić po klatce i zaczepiać starsze osoby. Patrol na miejscu nie zastał nikogo podejrzanego. Poza zachowaniem podejrzanej, która była tak pijana, że ledwo trzymała się na nogach. W dodatku była niezywkle rozbawiona całą sytuacją i jak przyznała, nawet nie pamięta z jakiego powodu zadzwoniła na numer alarmowy.

- 56-latka przyznała, że wezwanie to był po prostu głupi żart. Mundurowi z uwagi na to, iż kobieta odmówiła przyjęcia mandatu karnego, sporządzili dokumentację z przeprowadzonej interwencji. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie - przekazuje rzecznik jastrzębskiej jednostki, st. asp. Halina Semik.

Niepotrzebne angażowanie policji, pogotowia czy innych służb jest wykroczeniem.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pszemysław (87.239. * .85) 09.03.2023 22:37

Jastrzempska policja jak nie łapie dziewczynki za brak dzwonka w rowerze tak łapie duchy na pszczyńskiej. No nie wyrobie.

mhl999 09.03.2023 20:56
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

wielki sukces policji - skierować sprawę do sądu przeciw nawalonej jak messersmith obywatelce - nie wiem czy się śmiać czy płakać.