Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie-Zdrój: Trzy nastolatki przyłapane na kradzieży ubrań

Dwa razy w ciągu jednego dnia interweniowali jastrzębscy policjanci w sprawie kradzieży, za które odpowiedzą nieletnie. Sprawy trafią do sądu rodzinnego.

Jastrzębie-Zdrój: Trzy nastolatki przyłapane na kradzieży ubrań
W obu przypadkach po odbiór dzieci zgłosili się opiekunowie. / fot. freepik ilustracyjne

Przyłapane na gorącym uczynku, 13- i 14-latka, zostały zatrzymane w czwartek około 12:20. Policjanci otrzymali zgłoszenie do jednego ze sklepów w galerii handlowej w Jastrzębiu-Zdroju. Ekspedientka wskazała mundurowym nastolatki, które podejrzewała o kradzież dwóch par spodni oraz dwóch etui na telefon, wartych łącznie 186 złotych. Jej przypuszczenia potwierdziły się, sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Przed wymiarem sprawiedliwości stanie również kolejna 14-latka, która została zatrzymana tego samego dnia około 19:00. Pracownik sklepu oświadczył, że nieletnia weszła do przymierzalni trzymając bluzę w ręce, a wychodząc już jej nie miała. Funkcjonariusze ustalili, iż 14-latka bluzę schowała w plecaku i przekroczyła linię kas, nie płacąc za towar.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryMieszkaniec (94.254. * .212) 12.03.2023 16:56
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Kilka (tak z 15-20) bacików na goły zadek i rączki - publicznie ! (na oczach rodziców, klasy/szkoły). W przypadku recydywy - podwojenie kary...

~Qqqw (46.134. * .210) 12.03.2023 11:32

Niestety 500+ to już za mało, a władza nie lubi konkurencji

~Skarbnik (79.184. * .70) 12.03.2023 09:11

13- i 14-latka o 12:00 powinny być w szkole , co szkoła na to , nie interesuje ich dlaczego dzieci nie ma w szkole , zaraz powinien być telefon do rodziców dlaczego dziecka nie ma w szkole !!!!!!!!