Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tysiące osób zrezygnowało z zakupów węgla. JSW przyspiesza terminy

Jastrzębska Spółka Węglowa przekazała, iż od grudnia 2022 roku z zadeklarowanego zakupu węgla sortymentu Orzech zrezygnowało już ponad 3000 osób.

Tysiące osób zrezygnowało z zakupów węgla. JSW przyspiesza terminy
Osoby, które pobrały numerek wcześniej, a nie skontaktują się kopalnią będą traktowane tak, jakby zrezygnowały z zakupu surowca. / fot. Dawid Lach, JSW

Fala rezygnacji z zakupu węgla w KWK Budryk to szansa dla zainteresowanych nabyciem towaru, na nowy, szybszy termin. Jastrzębska Spółka Węglowa przekazała, iż zainteresowani zakupem węgla w sortymencie Orzech, którzy posiadają numerki od 1800, mogą kontaktować się z kopalnią Budryk, aby ustalić nowy – przyspieszony termin odbioru surowca.

Od grudnia minionego roku do dzisiaj z zadeklarowanego zakupu węgla sortymentu Orzech zrezygnowało ponad 3000 osób. Sytuacja ta utrudniła sprawny proces odbioru surowca osobom, które nadal deklarują chęć nabycia węgla w KWK Budryk.

Osoby, które wyrażają chęć zakupu węgla sortymentu Orzech i pobrały wcześniej numerek proszone są o kontakt z kopalnią dzwoniąc na numer telefonu: (32) 239 55 82. Pracownicy kopani Budryk czekają na kontakt do końca marca. Osoby, które pobrały numerek wcześniej, a nie skontaktują się kopalnią będą traktowane tak, jakby zrezygnowały z zakupu surowca.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Skarbnik (79.184. * .70) 13.03.2023 19:35

Reprezentatywne organizacje związkowe działające w Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) ostro krytykują pomysł pozyskania 1,65 mld zł finansowania dłużnego przez JSW..

~Brrrrrr (79.184. * .140) 13.03.2023 17:47

Mogę kupić ale 600 zł. za tonę.

~antysmog (93.179. * .78) 13.03.2023 17:31

osoby,które pobrały wcześniej numerek na węgiel .......
k&^%@#a gdzie my żyjemy ???