Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

30 głosów wystarczyło do zwycięstwa, czyli wybory zarządu Osiedla Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju

Bogusława Marchewka nie miała konkurencji. Ponownie została wybraną Przewodniczącą Zarządu Osiedla Zofiówka.

30 głosów wystarczyło do zwycięstwa, czyli wybory zarządu Osiedla Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju
Bogusława Marchewka (trzecia od lewej) przez kolejne pięć lat będzie Przewodniczącą Zarządu Osiedla Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Fot. UM Jastrzębie-Zdrój.

Wybory zorganizowano 23 marca w Publicznym Przedszkolu nr 16 w Jastrzębiu-Zdroju. Przewodniczącą osiedla została Bogusława Marchewka (brak kontrkandydatów, 30 głosów za, nikt nie wstrzymał się od głosu, nikt nie zagłosował przeciw).

Skład zarządu uzupełniają: Anna Agata, Jadwiga Gawlikowska, Adam Górniak i Janusz Soroczyński. Zarząd został wybrany na 5-letnią kadencję.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Czteryinic (85.202. * .83) 25.03.2023 11:55
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Henryk_12@ (89.64. * .219) 24.03.2023 12:20
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem