Prezydent Anna Hetman i poseł Krzysztof Gadowski na wyborach zarządu Osiedla Bogoczowiec w Jastrzębiu-Zdroju

Na spotkaniu obecnych było 20 osób. Wygrał Janusz Rudzki. W tajnym głosowaniu opowiedziało się za nim 19 osób, jeden głos był nieważny. Zabrakło kontrkandydatów.

Prezydent Anna Hetman i poseł Krzysztof Gadowski na wyborach zarządu Osiedla Bogoczowiec w Jastrzębiu-Zdroju
Trzecia od lewej prezydent Anna Hetman, pierwszy od prawej poseł Krzysztof Gadowski. Fot. UM Jastrzębie-Zdrój.

Wybory do zarządu Osiedla Bogoczowiec odbyły się 23 marca w w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego. Na przewodniczącego zarządu wybrano Janusza Rudzkiego, do zarządu osiedla weszli jeszcze: Dominik Butajło, Paweł Masełko i Bogdan Wrożyna.

Zarząd Osiedla Bogoczowiec z prezydent Anną Hetman. Fot. UM Jastrzębie-Zdrój.

W poniedziałek 27 marca o 17.00 odbędzie się zebranie na Osiedlu Gwarków.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. ż

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kuballlla (85.202. * .83) 25.03.2023 11:48
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jak to mówią moi znajomi ,"my już nie mamy na Kogo głosować, wszyscy to oszuści polityczni i zazwyczaj kolesiowi szubrawcy bez pojecia o uczcziwoscii a wyspecjalizowani w tym jak rozwaliac Polske aby tylko samemu zyskac.. Teraz nabierzecie kolejne pożyczki ,podzielicie sie nimi na byle co i zostawicie na później tylko długi oraz dzieciaki rozwydrzone hulajnogami wjezdzajacymi z piewszenstwem na przejscia dla pieszych. Nadal w tym kaju opłaca sie być tylko cwaniakiem-spryciarzem lub oszustem. Znam takich co widząc to wszystko zrezygnowali z pracy i przeszli celowo na czarny socjal. Czesc faktycznie wyjeżdża wiedząc jak inflacją co 15lat nas z oszczednosci okradają albo z wieku emerytalnego bez względu na staż pracy . Wiedząc jak górnicy co po chwile dostają kilku letnie Urlopy Górnicze na równi z pracą na dole i po nich super wczesne pełne emerytury mimo ze dla faktycznie spracowanych nie ma. Przeciez tu nie ma szans ,to państwo nie wydoli. Do tego czesto majetnii KRUSowcy ktorych tez wszyscy leczą i fundują Im takze dotacjami emerytury. gdy oni wozicie sie bogatymi furami i mieszkają w "stodołach" .Ludziska wyjeżdżają od tak , nie będą frajerami."-nie dziwie sie , dość już tego piekiełka...

~Karburator (95.181. * .158) 24.03.2023 18:19
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu