Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jarmark wielkanocny w Jastrzębiu-Zdroju [zapowiedź]

Stoiska z produktami świątecznymi i występy artystyczne. Trzydniowy jarmark wielkanocny w Jastrzębiu-Zdroju ruszy w piątek, 31 marca.

Jarmark wielkanocny w Jastrzębiu-Zdroju [zapowiedź]
Świąteczne zakupy uprzejemnią występy artystyczne / fot. ilustracyjne freepik

Okazja, by nabyć świąteczne ozdoby czy wyroby kuchni regionalnej. Wielkanocny jarmark w Jastrzębiu-Zdroju ruszy w piątek i potrwa do niedzieli (31.03.-2.04.). Na scenie wystąpią: Bluszcz, Song of Universe, Zespół Folklorystyczny Niezapominajki i Druga Młodość, Kobiety Na Walizkach, Duet Sempre.

Będą również stoiska ze świątecznymi palmami, ozdobami oraz wyrobami kuchni regionalnej.

- Wędliny, sery, ciasta na pięknie zaaranżowanych stołach to szansa na udane zakupy, a kolorowe palmy i rękodzielnicze ozdoby - na piękne aranżacje domowych przyjęć w ten świąteczny czas  - zachęcają organizatorzy.

Miejsce: plac WOŚP

Stoiska w godzinach: od 10:00 do 19:00, w niedzielę do 18:00

Plakat promocyjny jarmarku wielkanocnego.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 28.03.2023 06:50

Budy na parkingu to nie jarmark.

~ŁazienkowaZturzy (46.204. * .73) 27.03.2023 06:44

Buahahah !!
MAMY ŁAŹNIE W REMONCIE I TO NAM WYSTARCZY!

~JestSuperJestSuper (89.64. * .176) 26.03.2023 22:21

Parking!

~Ferrex (188.214. * .62) 26.03.2023 18:29

Co roku to samo dziadostwo.

Europejska Stolica Kultury, psia mac.