Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzień flagi w Jastrzębiu-Zdroju. Dziś (2.05.) utrudnienia w ruchu w centrum miasta

Uwaga! Utrudnienia w ruchu w związku z organizacją przemarszu z okazji Dnia Flagi. Tymczasowo zamykane będą pasy ruchu al. Józefa Piłsudskiego oraz al. Jana Pawła II.

Dzień flagi w Jastrzębiu-Zdroju. Dziś (2.05.) utrudnienia w ruchu w centrum miasta
Policjanci będą zabezpieczać trasy / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 2 maja od ok. 16.45 wyłączony z ruchu będzie fragment al. Piłsudskiego (pasy ruchu w kierunku Zdroju) od Ronda Porozumienia Jastrzębskiego do skrzyżowania z ul. Warszawską i Mazowiecką. W miarę przesuwania się pochodu, w kierunku Hali Widowiskowo-Sportowej, zamykane będą kolejne odcinki: al. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Warszawską i ul. Mazowiecką do Ronda imienia Generała Władysława Sikorskiego oraz al. Jana Pawła II od Ronda imienia Generała Władysława Sikorskiego do Hali Widowiskowo-Sportowej.

/źr. KMP Jastrzębie-Zdrój/

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~OficerProwadzacy (77.81. * .131) 02.05.2023 18:28

A trybuna gdzie stala?

~Krystynka (83.22. * .92) 02.05.2023 17:34

Co da ten pochód jak i tak niszczą Polskę.

~KBW (83.22. * .92) 02.05.2023 17:29

pochód potrzebny jak świni siodło.

~JestSuperJestSuper (89.64. * .196) 02.05.2023 14:50

Współczuję tym co kończą pracę o 17 i wracają autobusem. Będą dymać pieszo przez całe miasto!
Jastrzębska logika! XD