Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jubileuszowy "Talent mam" w Jastrzębiu-Zdroju. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku

Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku od 10 do 19 lat. Uczestnicy powinni wykazywać się wysokimi uzdolnieniami w prezentowanej kategorii.

Jubileuszowy "Talent mam" w Jastrzębiu-Zdroju. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku
O przyjęciu decyduje komisja, która w terminie 29-31 maja, na podstawie nadesłanych kart zgłoszeń, przeprowadza weryfikację uczestników i wyłania najlepszych z nich (zdjęcie poglądowe, fot. UM Jastrzębie-Zdrój)

Młodzieżowa Rada Miasta Jastrzębia-Zdrój zaprasza do udziału w jubileuszowej, bo 5. edycji konkursu "Talent mam", obejmującego trzy kategorie: śpiew, taniec i gra na instrumencie. Każdy występ powinien trwać maksymalnie 3 minuty.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 19 maja, liczba miejsc, jak informują organizatorzy, jest ograniczona.

Celem wydarzenia jest: umożliwienie osobom szczególnie uzdolnionym artystycznie zaprezentowanie swoich talentów w różnych dziedzinach artystycznych, w celu wyłonienia najciekawszych osobowości artystycznych wśród osób posiadających talent i umiejętności w jednej z trzech kategorii oraz promocja ich działań; rozwijanie potencjału intelektualnego i kulturalnego młodzieży oraz ich zdolności i zainteresowań, a także zachęcanie młodzieży do twórczego i aktywnego spędzania czasu, i budowanie świadomości artystycznej, i kulturalnej młodzieży.

TUTAJ szczegóły.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].