Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowi policjanci gotowi do służby na Śląsku. Ukończyli szkolenie podstawowe [ZDJĘCIA]

W minionym tygodniu na placu apelowym Szkoły Policji w Katowicach odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego, w którym uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego i łódzkiego. 

Nowi policjanci gotowi do służby na Śląsku. Ukończyli szkolenie podstawowe [ZDJĘCIA]
199 policjantów w najbliższym czasie zasili jednostki Policji, stawiając pierwsze kroki na drodze swojego życia zawodowego. / fot. Policja

Kolejni słuchacze ukończyli szkolenie zawodowe podstawowe, które rozpoczęło się 25 października 2022 roku. 199 policjantów w najbliższym czasie zasili jednostki Policji, stawiając pierwsze kroki na drodze swojego życia zawodowego.

Uroczystość uświetnił udział orkiestry i kompanii honorowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W czasie uroczystego apelu Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych insp. dr Gabriela Socha w obecności kierowników komórek organizacyjnych, kadry, zaproszonych gości oraz rodzin, przyjaciół i bliskich słuchaczy, pogratulowała absolwentom i wręczyła wyróżnienia oraz świadectwa ukończenia szkolenia.

Szkolenie zawodowe podstawowe przygotowuje policjantów do wykonywania zadań służbowych na poziomie podstawowym w służbie prewencyjnej w komórkach organizacyjnych, patrolowo-interwencyjnych i oddziałów prewencji Policji.

Wszyscy słuchacze, którzy przystąpili do egzaminu końcowego uzyskali oceny pozytywne. Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną wyróżnionych dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostało 24 policjantów.

- Dlatego też w tym miejscu należą się również podziękowania dla kadry dydaktyczno-wychowawczej Szkoły za bardzo duży wkład pracy i zaangażowanie we właściwe przeprowadzenie naszych słuchaczy przez całe szkolenie i odpowiednie przygotowanie ich do egzaminu końcowego. Wszystkim słuchaczom serdecznie gratulujemy i życzymy im powodzenia w dalszej służbie - podsumowuje nadkom. Marcin Sędek, p.o. oficera prasowego jednostki.

/źr. Policja/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].