Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielki Piknik z okazji 30-lecia JSW [ZDJĘCIA]

Wielki Piknik z okazji 30-lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej, który odbył się 3 czerwca, okazał się największym wydarzeniem muzycznym w historii Jastrzębia-Zdroju. Stadion Miejski gościł wielu utalentowanych artystów, a publiczność mogła delektować się ich występami przez cały wieczór.

Wielki Piknik z okazji 30-lecia JSW [ZDJĘCIA]
Wielki Piknik z okazji 30-lecia JSW na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju okazał się niezapomnianym wydarzeniem, które jednoczyło społeczność, ciesząc zarówno fanów muzyki, jak i rodzin z dziećmi

Na scenie zaprezentowali się artyści tak jak Mrozu, LemON, IRA, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Patrycja Markowska & Grzegorz Markowski, Ania Dąbrowska oraz BARANOVSKI. Każdy z nich dostarczył niezapomnianych emocji i niezaprzeczalnego talentu, tworząc niesamowitą atmosferę na stadionie.

Organizatorzy zadbali również o to, aby wydarzenie miało charakter rodzinnego pikniku. Na terenie Stadionu Miejskiego pojawiła się strefa food trucków, gdzie każdy mógł znaleźć coś smacznego dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano również strefę zabaw, która znajdowała się na Osiedlu Barbary. Dzieci mogły się tam doskonale bawić, korzystając z licznych atrakcji.

Całe wydarzenie prowadzili znani prezenterzy, Paulina Sykut-Jeżyna i Jerzy Mielewski, którzy dbali o dobrą energię i interakcję z publicznością. Ich profesjonalizm i charyzma wprowadziły dodatkową dynamikę i radość podczas koncertów.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej z dumą zorganizował Wielki Piknik i serdecznie zaprosił wszystkich pracowników oraz mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp na imprezę był całkowicie bezpłatny, co dodatkowo zachęcało do liczniejszego uczestnictwa.

Wielki Piknik z okazji 30-lecia JSW na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju okazał się niezapomnianym wydarzeniem, które jednoczyło społeczność, ciesząc zarówno fanów muzyki, jak i rodzin z dziećmi. To było prawdziwe święto, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Zdjęcia Andrzej Klocek

13 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~To_sem_ja (37.248. * .15) 10.06.2023 09:01
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Stop_obostrzeniom (94.254. * .201) 08.06.2023 22:58

Impreza z rozmachem, jak przystało na okrągłą rocznicę. Naprawdę organizacyjnie dali radę i ta scena na płycie boiska: bomba. Ludzie swoją dużą frekwencją potwierdzili, że im się to podobało.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 07.06.2023 06:09

"Chciały matoły zaoszczędzić na parkingu to zaoszczędzili. "
Ale po co w ogóle było zaprzęgać samochody i szukać parkingów?
Przecież Jastrzębie jest świetnie skomunikowane, a do tego autobusy są darmowe ;-)

~Xddddd (87.207. * .186) 06.06.2023 13:51

Chciały matoły zaoszczędzić na parkingu to zaoszczędzili. Więc po co teraz płacz i lament?

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 06.06.2023 06:06

"Cały czas owiane tajemnicą, nie wiadomo kto wystąpi?"
Wystąpi niewątpliwie pani prezydent.
Jej to nic nie jest w stanie przebić.

~ccc (85.14. * .114) 05.06.2023 07:36

Trudną będzie przebić tę imprezę Dniami Jastrzębia.
Cały czas owiane tajemnicą, nie wiadomo kto wystąpi?

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 05.06.2023 06:25

"A co z samochodami postawionymi w Kaufland"
A co ma być, kiedy zostawia się auto w prywatnym miejscu bez zgody i wiedzy właściciela?
Płaci się.

~JSWnaPrezydentaMiasta (89.64. * .249) 05.06.2023 06:12

AnkaPisanka Ciebie wywalili z rady osiedlowej .Spdaj na drzewo banany prostować.
MEGA IMPREZA WSZYSTKO PERFEKT.
No i ta mina byłej prezydentowej ahhhh

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 05.06.2023 06:06

Każdemu uczestnikowi tej hućpy mogli chociaż po taczce szmelcu z hałd sprezentować.
Tym oto sposobem pokłosie szkód górniczych trafiłoby tam, gdzie ich miejsce, czyli do domów SWD, SCI...

~Xdddd (87.239. * .85) 04.06.2023 23:24

A co z samochodami postawionymi w Kaufland xdddd

~AAaaAa (89.64. * .105) 04.06.2023 21:44
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Stylex (94.242. * .130) 04.06.2023 20:29
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Anka_skrobanka (89.77. * .146) 04.06.2023 17:14
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu