Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Budżet Obywatelski. Oddaj głos w punkcie mobilnym

W najbliższych dniach głos na projekty w ramach Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024 będzie można oddać w Mobilnym Punkcie Konsultacyjnym na mieście.

Jastrzębski Budżet Obywatelski. Oddaj głos w punkcie mobilnym
Warto pamiętać, że w głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju bez względu na wiek. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia muszą dołączyć zgodę opiekuna prawnego. Fot. www.jastrzebie.pl

Mieszkańcy zagłosować będą mogli w punktach ustawionych w następujących miejscach, dniach i godzinach:

Wiata rekreacyjna w Moszczenicy – środa 14.06.2023 w godz. 15:00 – 16:00

Ośrodek Wypoczynku Niedziennego – czwartek 15.06.2023 w godz. 16:00-17:00

Plac przy OSP Bzie – czwartek 15.06.2023 w godz. 17:30 – 18:30

Teren przy Szkole Podstawowej nr 23 – sobota 17.06.2023 w godz. 16:00 – 18:00

Jar Południowy – niedziela 18.06.2023 w godz.16:00-19:00

- Warto pamiętać, że w głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju bez względu na wiek. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia muszą dołączyć zgodę opiekuna prawnego. Jedna osoba może zagłosować na maksymalnie 1 projekt ogólnomiejski i 1 osiedlowy/sołecki. Można wypełnić tylko jedną kartę do głosowania w formie papierowej lub elektronicznej. Swój głos można oddać do 19 czerwca 2023 roku - czytamy na stronie www.jastrzebie.pl

Szczegóły

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/oddaj-glos-na-ulicy

Źródło:

UM Jastrzębie-Zdrój

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
121210416 13.06.2023 11:52

Do poniżej:aTy co zrobiłaś dla tego miasta?Obserwując Twoje wpisy mogę stwierdzić, że jesteś obrażona na swoje niepowodzenie życiowe. Wszystkim ubliżasz ,wysmiewasz,szydzisz ze wszystkiego i wszystkich.Kobieto usiądź i przemyśl swoje zachowanie.Pokochaj siebie a zobaczysz,że swiat nie jest taki zły. BEDZIE CI ŁATWIEJ W ŻYCIU.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 13.06.2023 11:27

Na pomnik należy te pieniądze przeznaczyć najjaśniejszej AH.
Jako miejce honorowe ustawienia postumentu proponuję parking, ups, wróć... plac WOŚP
Przydałby sie jeszcze hymn miejski rozgłaszający rozliczne zasługi naszej najjaśniejszej AH dla miasta.